Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menszesz előtt 2 nappal...

Ha menszesz előtt 2 nappal történik megtermékenyülés, akkor az a menszesz megjön még? Vagy azonnal elmarad?

Figyelt kérdés
Esetleg megjön, csak kevés?
2018. márc. 24. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem johet meg, mert ha akkor termekenyul meg a petesejt, akkor eleve a peteeresnek akkor kell megtortennie.

Peteeres nelkul nincs megtermekenyites, a mensi pedig peteerest kovetoen kb 14 napra jon, vagy epp marad el. (A 14 nap az altalanos, de lehet valamivel tobb kevesebb, de minimalis elteres szokott lenni egyenileg.)


Szoval a lenyeg: olyan, amit irtal csak akkor fordulhat elo, ha kesik a peteeres jo sokat, de akkor a mensi is kesik ugyan annyival, tehat varni sem kell 2 nappal kesobbre es nem is johet akkor.

2018. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 14. napon van általában a peteérés, itt arra gondoltam hogyha van spontán érés, esetleg nekem alapból érik ilyenkor is. (Hallottam már ilyenről is, illetve nekem is mutatott már az ultrahang több érett petesejtet, amik ugye nem feltétlenül egyszerre lökődnek ki. Valamint sokszor van köztes vérzésem amire volt amelyik orvos azt mondta, hogy ez akár egy menszesz alatt kilökődő petesejttől is lehet... Bár ez szerintem nem igaz)
2018. márc. 24. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni lehet. Megtermékenyül ugye, de aztán még vándorol pár napig. Ha hamarabb kezdi a beágyazódást, mint hogy megindul a menzesz, lehet, hogy elmarad vagy kevesebb lesz, ha később ér oda, akkor - bár valószínűbb, hogy megtapadni nem tud mibe, de ha valami csoda folytán mégis, mert mindenre van példa - akkor lehet, hogy nem lesz semmilyen eltérés a megszokottól.
2018. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!