Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött, akkor már nem...

Ha megjött, akkor már nem lehetek terhes igaz? Vagy esélyes a dolog, ha 4x szeretkeztünk, és mind a 4x előváladék került belém?

Figyelt kérdés
Egy hónap és két hete volt egy ab-om.Együtt voltam a párommal egy hete,és multhéten is,de csak az előváladék ment belém.Ma viszont megjött a műtét után először.Ma hányingerem volt.Ez ugye nem lehet terhesség,és beágyazüdás tünete se.Mert elég kicsi az esélye az előváladékban uszkáló fickók megtapadására.Nem?
2008. okt. 28. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen így már más a helyzet,de mi ezt nem tudhattuk.

Nem is hallottam még erről a tabiról.

Én Lindynette20-at stedtem,azzal nem volt semmi baj,még ha kimaradt 1 szem,akkor se.

Védekezzetek,ez a lényeg.

utolsó válaszoló voltam

2008. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Nekem ez az eslő tabim volt,és amikor feliratni mentem,nekem mindenki azt mondta hogy lesz vérvétel...stb.És csak a nevemet kérdezték meg,és a kezembe adtak egy drága receptet a (Milligest Bevont) gyógyszert.A doki azt mondta hogy a mai tabiknak nagyon alacsony a hormontartalma,és nem meglepő ha valaki mellett lesz terhes.Ismerősöm háromszor esett teherbe 3 féle tabi szedésekor.
2008. okt. 29. 16:51
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha teheted menj másik orvoshoz,és kérj vérvételt,mert az nagyon fontos!!!Ebből tudja megmondani,hogy milyen gyógyszerre van szükséged.Mondd el neki nyugodtan,hogy a másik gyógyszertől ez és ez lett,és nem szeretnéd mégegyszer átélni.Ki kell könyörögni a vérvételt,de meg kell csinálnia és kész.Ezért van a TB kártya!

Mennyibe került a gyógyszered?Az enyém 5000 volt,ez olyan középkategóriás.De nem mindíg a drágább a jobb!


Utolsó v.

2008. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És rákszűrést is szoktak csinálni,mielőtt felírják.
2008. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem volt rákszűrés csak amikor a terhességet megállapitották.Na akkor volt rákszűrés.5500ft-volt a gyógyszer 3havi.
2008. okt. 29. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!