Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött, akkor már nem...

Ha megjött, akkor már nem lehetek terhes igaz? Vagy esélyes a dolog, ha 4x szeretkeztünk, és mind a 4x előváladék került belém?

Figyelt kérdés
Egy hónap és két hete volt egy ab-om.Együtt voltam a párommal egy hete,és multhéten is,de csak az előváladék ment belém.Ma viszont megjött a műtét után először.Ma hányingerem volt.Ez ugye nem lehet terhesség,és beágyazüdás tünete se.Mert elég kicsi az esélye az előváladékban uszkáló fickók megtapadására.Nem?
2008. okt. 28. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet eldönteni hogy szeretnél-e babát vagy sem.Ha nem, akkor miért nem védekeztek?Ez nagy felelőtlenség ám!

Az előváladékban is van annyi sperma,ami elég egy babához!

2008. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azokból a fickókból (vagy selejtes óvszerből, vagy isten tudja miből) lett az én kisfiam. Nem ártana védekeznetek, ha nem akartok babát, mert ilyen gyorsan egymás után két abortusz, nem tesz jót a továbbiakra (majd, ha egyszer akarsz gyereket) nézve...Ha rendesen megjött nemigazán lehetsz terhes, de azért csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj, utána meg menj orvoshoz, valamilyen fogamzásgátlóért, ha nem akarsz terhes lenni...
2008. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem válaszolónak.Így egymás után 2 abortuszt nem is vállalna egy orvos sem!Ez azért nagyon veszélyes,és az életedbe is kerülhet!

Van itt az oldalon sok nő,aki a csillagokat lehozná az égről,hogy ilyen könnyen teherbe essen,te pedig az egészségedet kockáztatod,ahelyett,hogy védekeznél!

2008. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne bántsatok már.Előbb ennék meszet,minthogy mégegyszer ab-om legyen!!! SOHA!!! Jövőhéten megyek vissza az orvoshoz,és másik gyógyszert iratok,mert tabi mellett lettem tehres,nem azért mert ugy volt kedvünk hogy igy végezzem.De azért köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 29. 10:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha mész gyógyszert íratni,addig míg nem tudod szedni,és nem hat,így fogtok szeretkezni?A gyógyszeren kívül van pl. óvszer az is jó!Tabi mellet hogy lettél terhes?Kihagytál 1-2 szemet?
2008. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki egy szemet sem,a mensim is megvolt,és 10hetesen tudtam meg a nőgyógyásznál egy rutin vizsgálaton hogy terhes vagyok.A barátom nem szereti az óvszert,és a "vigyázunk" védekezés van.
2008. okt. 29. 11:52
 7/15 anonim ***** válasza:

MILYEN TABIT SZEDTÉL?Sehogy sem tudtátok volna megtartani a babát,mondjuk a korodat nem írtad.Mi az hogy nem szereti az óvszert?Nem csak a te feladatod a védekezés,nem rajtad áll v. bukik minden.

Ezt jó lenne megbeszélnetek.Mert így tényleg az egészségeddel játszol.

És ha nem maradsz ezzel a fiúval örökre,ha lesz más és szeretnél babát,kiderül,hogy a mostani miatt nem lehetne,mert nem szereti a gumit,és inkább vállalja az abortuszt?De téged műtenek olyankor,légy okos,NE TEDD TÖNKRE AZ ÉLETED!ÉS NEM BÁNTÁSBÓL ÍRTAM MOST SEM!!

2008. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem bántásból irtok ilyeneket.21éves vagyok,és a babát egyedül nem mertem felvállalni,apa nélkül.Ha neadj isten megint ebbe a hibáa esünk,akkor nem fogom elvetetni.De legközelebb óvszerrel fogunk szeretkezni,ha tetszik neki ha nem.
2008. okt. 29. 13:44
 9/15 A kérdező kommentje:
Milligest volt a tabi neve
2008. okt. 29. 13:47
 10/15 A kérdező kommentje:
én márciusra lettem volna ki irva,de a párom februárba megy ki külföldre 6hónapra.És az elég rossz lett volna,hogy se a szülésnél nincs velem,se az első babánk első hónapjainál.6-7hónapos lett volna a baba,mikor először találkoznak egymással.Az azért egy kicsit durva.Én nem igy tervezem az első család alapitást
2008. okt. 29. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!