Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy semmi előjele...

Létezik hogy semmi előjele hogy teherbe estem? Tehát nem magas a hőm, nincs folyásom?

Figyelt kérdés
A hőmről annyit hogy nekem általában mindig 35 vagy 35.5 körűl van!
2008. okt. 28. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a mindig nem hangzik túl jól. Nem két fázisú a görbéd? Úg y értem, hogy a ciklus első felében alacsonyabb utána vmivel magasabb. Mert ha nem emelkedik akkor valószínű hogy nincs peteéreésed. Talán kellene ovu tesztet használnod!
2008. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na jó néha magasabb,mert ma épp 36 volt! De általában alacsony!Van peteérésem mert ultrahanggal megnézte a dokim!
2008. okt. 28. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért ne létezne. Nem mindenkinek vannak jelek. Majd a vérzés kimaradás. Sok sikert!!!!!
2008. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát a 35-35,5- höz képest a 36 az magas.

A ciklusod hányadik napján tartasz?

2008. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22-23.án volt Pé.m. 5.én kell megjönnie ami rem.nem fog:)! A hasam néha fáj elég rendesen!
2008. okt. 28. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor még egy hét sem telt el a pé-d óta. Még túl korai lenne bármit is érezned szerintem.

Vannak, akik semmi tünetet nem észlelnek, bár terhesek. Sőt,állítólag vannak olyanok is akiknek még a menzeszük is megvan. Úgyhogy ne aggódj, légy türelmes, drukkolok. Nekem pénteken nem kellene megjönnie.

2008. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)remélem neked se jön meg.
2008. okt. 28. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem se volt jele.Én 3hónaposan tudtam meg hogy babás vagyok,és azt is azért mert egy rutin vizsgálatra mentem.a mensim csak egyszer maradt ki,de azt hittem hogy a sterss meg hasonló dolgok miatt.sok szerencsét neked.Ja,nekem 37 volt a hőm.És mióta megtudtam hogy babám lesz,azóta hányingerem is volt már:)
2008. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ketteske ***** válasza:
Nekem semmi előjelem nem volt. Se hő, se folyás, és most 6 hetes vagyok.:) Drukkolok neked is!!!
2008. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!