Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt havi ciklusomban több...

Múlt havi ciklusomban több nap barnás folyásom volt, amit nem értek. Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Vékony szokott lenni a méhnyálkahártyám, ezért a doki újra Duphastont írt fel, ami még elősegíti a beágyazódást is, ha megfogan a baba.

Már szedtem ezt a bogyót, de eddig nem volt ilyen tapasztalatom.


A görbém hiányos a vége felé, mert utazgattam és így nem tudtam normálisan mérni a hőmet. A bejelölt vérfolt igazából csak barnás-krémes folyás volt.


Szerintetek hormonprobléma lehet a gond?


[link]


2010. jún. 10. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont most írtam egy másik kérdéshez is:a barna folyás nem normális.Sárgatest problémára utal(általában)
2010. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Úgy tudom, hogy a Duphastont épp ilyen problémákra is szedik. Vagy tévedek?

2010. jún. 10. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a Norcolut és az Utrogestan
2010. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, a Duphaston is sárgatest-problémára való!
2010. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy akkor miért pont akkor barnáztam, amikor szedtem a gyógyszert, előtte soha sem.
2010. jún. 10. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!