Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 órakor vacsoráztam azóta...

5 órakor vacsoráztam azóta hányingerem van és ma délutántól fájnak a melleim a mellbimbő környékén és feszülnek. Lehet egy jel?

Figyelt kérdés
November 1-én nem kellen hogy megjöjjön.
2008. okt. 28. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges , hogy van baba , de a hányinger sok mástol is lehet és a mellfeszülés is lehet mensi előjele is.

Egyébként egy cipőben járunk én is 1-re nem várom, nekem is van hányingerem , de mellfeszülés viszont nincs.

Drukkolok magunknak !

2008. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, nekem 31-én esedékes, hányinger tegnap egész nap, ma csak este, de annál intenzívebb... :) Mellfeszülés nincsen, hasfájás viszont van, de még bizakodom :)

És drukkolok Nektet is! :)

2008. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagyis Nektek :)
2008. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakozom,nálam szédülés,hasfájás,cicifájás van.

De én már nem reménykedem.:(

2008. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon bizakodó vagyok, és nagyon drukkolok nektek. Köszönöm a bíztatást!
2008. okt. 28. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is nov.1-körül nem várom.Tegnapelőtt estétől éjfélig hánytam,másnap egész nap remegtem, enni nem tudtam, szédültem,gyenge voltam, ma meg tudtam volna enni egy lovat.A melleim feszülnek, de nem annyira , mint kb.1 hete.Szerintetek?Van remény, vagy csak valami vírus volt?

:-)

Ti mikor és mivel teszteltek majd?

2008. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászóló!

Nekem nincsenek ilyen erős tüneteim csak a melleim fájnak és feszülnek, de nagyon. Már elég régóta próbálkozunk, de nem merek már reménykedni. Még nem tudom mivel fogok tesztelni.

Drukkolok neked! És mindnyájunknak.

2008. okt. 28. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Szasztok!

Nekem már + a tesztem, csak azt szeretném leírni, hogy nekem mi volt más mint azelőtt. Nekem mindig nagyon fájnak a melleim, mensi előtt. Most is fájt ugyanúgy, de a mellbimbóim hihetetlen érzékennyé váltak, ami eddig sosem volt. Ez volt az első. A másik: folyamatosan sok volt a savam, olyan furán éreztem magam. Harmadik: tiszta pattanásos lett az álam, ami nem volt rám jellemző. Negyedik: nem volt semmilyen folyásom, pedig máskor mindig sok volt pé után, most tök száraz voltam, csak a nemvárt előtt egy nappal lett, fehér, krémes. De én már szombaton egyértelmű +-at teszteltem, pedig csak hétfőn kellett volna megjönnie. Remélem segített az én példám. Nagyon sok boldogságot kivánok nektek, és eredményes babásodást! :)

2008. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha addig nem jön meg, ki kéne bírnom szombatig, vagy talán vasárnapig a teszttel. De most egyre jobban erősödik a hasfájásom, és hiába próbálom bemagyarázni magamnak, hogy ez még a terhességtől is lehet... annyira ismerős fájdalom, hogy félek, nem kell tesztelnem hétvégén :(

Pedig most már semmire nem vágyom jobban, mint két csíkot látni... :)

2008. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!