Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondta a nőgyógyász hogy...

Azt mondta a nőgyógyász hogy hátrahajló méhem van (17 éves vok). Nagyon megijedtem amikor közölte h nem sok esélyem van a babára ha majd szeretnék, mert folyamatosan elfogok majd vetélni! Ez tényleg igaz? Nagyon elkeserített

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 missed ab. után vették ezt észre,a hátrahajlás mértékétől is függ.Nekem csak kicsit olyan.Ez inkább nehezebb teherbeesést von maga után.Ha majd babázni szeretnél előtte is jó ha majd újra elmész dokihoz és egy esetleges poz. tesznél azonnal felkeresed.Ne keseredj el semmi nincs veszve:)
2008. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az orvos nem normális. Válts nőgyógyászt. Az esélyeid nem kevesebbek, mint másnak, és nem fogsz elvetélni sem!
2008. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
de azért sok nő van akinek ilyen és teherbe esik és kishordja a babár egészségesen
2008. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erősen hátrahajló méhem van. RÖGTÖN teherbe estem, mikor akartam, és egészséges babám van! Ne aggódj! :)
2008. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem hátrahajlik elég rendesen. Anno nehezen ment a teherbeesés, persze doki mondta,hogy nehezen is fog menni emiatt... De sikerült! 2szer is:)

Most viszont, szülés utáni kontrollon azt mondta a doki, hogy hátrahajló méh miatt nem tehet fel spirált... Nem is akartam persze, ő csak megjegyezte.

Szóval, nem reménytelen az eset!

Majd ráérsz akkor foglalkozni a témával, ha babát szeretnél. Addig ne stresszeld magad :)

2008. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
17:17-es vagyok. Csak annyit tanácsolt a dokim, hogy a 10-12. hétig próbáljak hason aludni (ekkor még nem nyomod a babát, mert még picike), hogy a méh kiemelkedjen a kismedencéből. A 12 heti UH-n már olyan volt a méhem, mint mindenki másnak. :)
2008. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hátrahajló méhemmel az első "lövés" után teherbe estem.

Ennyit a riogató dokikról!

Minden Jót!

32 hetes kismami

2008. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem is ez a "bajom", de a kisfiammal második próbálkozásra teherbe is estem. :-)
2008. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miert szeretik az orvosok halalra remiteni a pacienseket.

Annyit szoktak mondani a normális orvosok a hatrahajlo mehre, hogy a konnyebb teherbeeses erdekeben tegyel parnat a feneked ala,de anelkul is siman menni fog.


nyugi. es ha tudsz, valts dokit

2008. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Az én méhem is hátrahajló.3 gyerekem van és nem okozott gondot a teherbeesés.(persze nekem is mondta a doki)Sőt 2 hete rakattam fel a spirált is.Ne aggódj.Nem vagyunk egyformák.
2008. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!