Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van? Ma voltam...

Mennyi esélyem van? Ma voltam orvosnál. A ciklusom 14. napján vagyok, de a ciklusaim 30-32 naposak.

Figyelt kérdés

Pcos vagyok. De a vérvétel eredményem tökéletes és nem utal pcora de az uh-n ott vannak. A dokim megnyugtatott, hogy ez nem fog gátolni a teherbeesésben. Most a nykh-m 4 mm-es amire azt mondta hogy jó. Írt fel Clostit is. Azt mondta hogy rendben vagyok és próbálkozzunk nagyon.


Mi a véleményetek? Milyen tapasztalataitok vannak? Szerintetek?


2008. okt. 28. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos, de szerintem a 14. napon a méh nyálkahártyája legalább 8mm-es kell, hogy legyen.
2008. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első válaszolonak igaza van. nekem 4.5 mm volt a 13. napomon a doki aztmondta nagyon vékony . és irt rá gyogyszer mert aztmondta legalább 8mm nek kell lenie ahhoz hogy betudjon ágyazodni. énis mostmegyek mert mostszedtem be amit irt a doki. nemtudom miért mondott ekkore hülyeséget a dokid. ilyen méhnyálkahártyával most nemlehetsz terhes. nemtud beágyazodni.lehet dokit kelene váltanoid
2008. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem a peteérésem nem a 14 nap van, hanem a 20-22. napon van mert nem 28 napos a ciklusom. Gondolom addig még vastagszik. Vagy nem?
2008. okt. 28. 17:15
 4/13 anonim ***** válasza:
vastagszik de nemlesz 8mm sem . nekem is 32 naposak a ciklusok nekem a 18 napon volt a peteérésem és a 4.5 mm kevés volt. most erre szedek bogyot hogy rendbejöjjön és teherbe tudjak esni. sokszor énis ebben reménykedtem hogy hátha vastagodik még. nekem is mostkell slostit szednem. nemértem hogy a doki miért mondta hogy jo a 4mm es méhnyálkahártya
2008. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elvileg egy nagyon jó orvos, csak jót hallottam róla.

(dr.Sobel Gábor-2.sz.Nőgyógyászati Klinika)

2008. okt. 28. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:
A 4mm-es nyálkahártya egyáltalán nem jó. Ezt az én dokim is megerősítette. Nekem 5 mm-es volt, mikor szedtem a Clostit.A Closti nagyon jó peteérésre, viszont elvékonyítja a nyálkahártyát!
2008. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor már nem reménykedem hogy ebben a hónapban összejöhet... :(

2008. okt. 28. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
hát tényleg ne reménykedj ebben a honapban de azért ne add fel mond a dokinak hogy ugyhalottad hogy kevés a 4mm és neme irna fel olyan gyogyszert ami megvastagitja. miota probálkoztok?és milyen vastag volt a máhnyálkahártyád mikor a legvastagabb volt eddig?én most premens gyogyszert szedek hogy vastagodjon napi 3 szor 1-et. és napi 1 et kelene de annyira vékony hogy megtriplázta a doki. 4mm es nekem
2008. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Fél éve próbálkozunk. Amikor a legvastagabb volt és terhes is voltam csak elment akkor 12mm-es volt. A menzim előtt szeptemberben 8 mm-es volt.

:((( Nagyon el vagyok keseredve...

2008. okt. 28. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:

jajj nelégy elkeseredve!

neke is vékony majd rendbejön . ez még nem a legrosszab ha ez rendbejön akkor tuti összejön. figyu irtam üzit nézd meg a emailod

2008. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!