Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer kipróbálhatom úgy a...

Egyszer kipróbálhatom úgy a sexet, hogy nem használok kotont, nem akarok gyereket, nem fog a párom teherbe esni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha más módon védekeztek, akkor igen. Pl. ha a barátnőd fogamzásgátlót szed, és egyikőtöknek sincs semmilyen nemi betegsége, akkor szeretkezhettek óvszer nélkül, és a lány nem lesz terhes.
2008. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Húzos a dolog.Sztem kérd meg a barátnödet menjen el orvoshoz, tabléttát feliratni, utána már nem kell gumi.Elhiszem hogy ki szeretnéd próbálni, hiszen az nélkül sokkal jobb.De ha nagyon akarjátok akkor mielött elmennél húzd ki belöle a péniszed, de vgyázz, mert az elönedvbe is lehet sperma.
2008. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Háát vagy megszakítotok, de az elég rizikós mert az előnedvtől is teherbe eshet, vagy használjatok pharmatexet! Nem érdemes kísérletezni ha nem szed fogamzásgátlót. Egy alkalomtól is teherbe eshet...
2008. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

menejn el orvoshoz, irasson fogamzásgátlót, vagy spirált

az előváladékban 99%ban sperma van rizikós

de ha időben kiveszed elkerülhető de a fogamzásgátló vay a spirál a biztos

2008. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a spirált olyanok kapnak akik már szültek, tabit meg ne erőltesd ha nem akar a barátnőd, de van hüvelykúp és tabletta, amit lehet használ pharmatex márkájú, az felolvad a hüvelyben és véd a terhesség ellen, nézzetek utánna
2008. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én még nem szültem...és van spirálom:P

vannak olyan spirálok amit olyanoknak is feltesznek akik még nem szültek

2008. nov. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!