Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy egy hete...

Lehetek terhes? Vagy egy hete kb rengeteget kell járnom pisilni, de nem vagyok felfázva (kb napi 15-16szor). Meg néha belenyilal a hasam aljába. Sokat aludnék. Vagy ha nem vagyok terhes, mi más lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönni? VAgy attól van hogy megfog jönni, vagy terhes vagy, bár ha nincs más tünet akkor nem sok esély van. Hőd méred?
2008. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen tüneteim voltak, már kb. egy héttel a mensi megjövetele előtt, és úgy tűnik, hogy 7 hetes terhes vagyok, bár orvoshoz, majd csak a hétvégén megyek.


Szorítok!!


És ne add fel!!

2008. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam,aztán megállapították,hogy petefészek gyulladás okozta a gyakori pisilést,és a hasszurkát.3hét fekvés és erős antibiotikum.
2008. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!