Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg van a mensim, de úgy...

Meg van a mensim, de úgy érzem terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Segítsetek lehet-e ilyen valójában? Úgy hallottam az első hónapban mindenkinek megvan!
2008. okt. 28. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de az nem igaz, h mindenkinek megvan az első hónapban. előfordulhat.

Van esetleg valamilyen tüneted???

2008. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Reggeli hányinger,szédülés,gyakori pisilés! Irritálnak az erős szagok! Na szerinted?

Amúgy én nagyon szretnék babát lehet hogy csak azért vannak a tünetek mert bebeszélem magamnak?

2008. okt. 28. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban előfordulhat, hogy van akinek megjön annak ellénre is, hogy terhes, de ez nem mindenkinél fordul elő!Ez esetben is kevesebb ideig tart a vérzés és inkább csak barnázás van! A tünetek alapján előfordulhat, hogy babás vagy de az is lehet, hogy tényleg csak bemeséled magadnak! Ha nem vagy benne biztos akkor próbálj meg egyet tesztelni pár nap múlva! Sok sikert!

34 hetes pocis

2008. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen. annyira bebeszéltem magamnak. vegyél mtesztet ha ennyire bisztos vagy benne
2008. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj akkor mindenképpen, ha negatív a teszt akkro sajnos ezt csak bemeséled magadnak. :(
2008. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, előfordulhat bármi:)
2008. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!