Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csík a Lillyn a ragasztás...

Csík a Lillyn a ragasztás alatt. Na ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap délben csináltam egy HCG line-t, az negatív lett, miután már két napja késik, gondoltam ha ma reggelig sem jön meg, akkor csinálok egy másik tesztet. Vettem egy Lilly-t. A kontroll csík a helyén van, szép erős, de a másik csík persze most sem jelent meg (viszont fény felé fordítva a ragasztás alatt, volt egy erős rózsaszín csík... ) ez mi lehet? Csak beképzelem, és az a ragasztástól van, vagy ott lenne a másik vonal?

Ha ez is negatív akkor mitől késhet?


2008. okt. 28. 08:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, de nekem a ragasztás alatti 2. csík pár óra múlva eltűnt.

Ez a teszt egyelőre negatív, de ha mindig pontos a mensid, akkor bizony reménykedhetsz!

Egyébként én is kérdeztem tegnap a Lily-vel kapcsolatban... És írták többen, hogy nem a legjobb.

Úgy látszik, tegnap és ma nem teljesített jól, kb hármunknak, - tényleg másikkal kell próbálkozni...

2008. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy nem fog megjönni.. már három napja görcsölök... megőrülök ettől... legalább tudnám hogy van értelme , és baba miatt van a menzi szerű görcs, és nem más miatt... :-) Reménykedek... ha holnap sem jön meg, hnap ismét tesztelek egyet sztem Qupido-val vagy Clearblue val, mert azokat dícsérik a legjobban. Ha meg megjön a menzi, akkor talán jövő hónapban... lehet hogy karácsonyi meglepi baba akar lenni :-)))
2008. okt. 28. 14:02
 13/17 anonim ***** válasza:
Épp 1-2 napja kérdeztem hasonlót, ott volt a csík a ragszatás alatt, de ez nem jelentett babát, sőt, semmit se jelentett. Már aznap (tegnap) elkezdtem pecsételni, ma is tart, holnap meg megjön, és pénteken megyek a 3 fázisos hormonvizsgálat 1. vérvételére. :-)
2008. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok aki a három tesztet ajánlotta, mi újság?? Teszteltél ma reggel??
2008. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem volt rá szükség, mert megjött, bár aggódom, mert nagyon fura, darabos... és ilyen még nem volt... ez lehet valami baci is, vagy inkább baba volt? :-(
2008. okt. 29. 14:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom:((( szerintem akkor nem volt baba, néha nekem is ilyen darabos volt, amikor esélyem se volt terhesnek lenni. Akkor majd következő hónapban sikerül!!! Sok sikert kívánok hozzá!
2008. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! De légy pozitív, majd a kövi hónapban! Én is így vagyok ezzel!


Lehet azért darabos mert a szervezet tisztítja önmagát és most biztos a nyálkahártyádat fogja "frissíteni", gondolom ez olyan mint hogy hullik az ember haja és új nő helyette (egészségesebb). Így tuti 1-2 hónapon belül sikerül! Szorítok nagyon!


(én voltam aki szétszedte kíváncsiságból a negatív tesztet!)

2008. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!