Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csík a Lillyn a ragasztás...

Csík a Lillyn a ragasztás alatt. Na ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap délben csináltam egy HCG line-t, az negatív lett, miután már két napja késik, gondoltam ha ma reggelig sem jön meg, akkor csinálok egy másik tesztet. Vettem egy Lilly-t. A kontroll csík a helyén van, szép erős, de a másik csík persze most sem jelent meg (viszont fény felé fordítva a ragasztás alatt, volt egy erős rózsaszín csík... ) ez mi lehet? Csak beképzelem, és az a ragasztástól van, vagy ott lenne a másik vonal?

Ha ez is negatív akkor mitől késhet?


2008. okt. 28. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt,terhes is voltam,de sajnos felszívódott a baba.Kívánom,hogy veled ez ne történjen meg!!
2008. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És te teszteltél mással ami kimutatta? Tnap, tnap előtt egész nap görcsölt a hasam...de semmi... azért is gondoltam hogy baba... de miután ez a második teszt ami elvileg negatív, kezdek elkenődni... Te is úgy láttad a csíkot, ha fény felé fordítottad? És pont a ragasztás alatt volt, ugye?

Sajnálom ami veled történt... de a rossz után mindíg jó jön, úgyhogy hajrá... :-)

2008. okt. 28. 08:10
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarlak elkeseríteni de ez nem pozitív. A ragasztás alatt azért látszik mert ott ér véget a vizeletet felfogó párna (vagy mi). Nekem is volt ilyen, de nem volt baba. Akkor pozitív ha a ragasztás feletti felületen jelenik meg a kontroll vonal alatt. Szerintem tesztelj mással!

Sok sikert és csíkokat!!! :)

2008. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Hihetetlen hogy képesek az emberek addig addig nézni a negatív tesztet is, míg nem lát egy halvány valamit. nem biztos hogy terhes vagy , vagy ha még mindig nem hiszed el, csinálj másik tesztet, de azért a tesztet nem kell szétszedni, hátha van valami jel rajta:))) Drukkolok, ha terhes vagy, úgyis látszódni fog a csík a teszten, és nem alatta, nem csak a fényben, hanem egyértelműen.
2008. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a medilab-os teszt mutatta ki.Igen nekem is a ragasztás alatt volt a csík.Én is fény felé fordítva vettem észre.Nagyon jó teszt még a gabriel is.Várj 2 napot és tesztelj újra.Tudom sok az a 2 nap,de addig termelődik annyi hormon,hogy kimutassa a teszt.Ha pedig negatív és nem jön meg keress fel egy nőgyógyászt.Nekem sajnos egy ciszta miatt nem maradt meg a babám,de ha kigyógyulok,nagy az esélyem a babára.Írj,hogy mi lett a teszt eredménye.Várom!! (1.válaszoló)
2008. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból szétszedtem a negatív tesztemet, amivel negyed órája teszteltem. Hcg line. A ragasztás alatt közvetlen ahol a vatta véget ér rózsaszín. De szerintem ez akkor is negatív, mert nem hiszem hogy a tesztgyártók úgy találták volna fel a tesztet hogy ahhoz hogy lássuk a 2. csíkot szét kelljen szedni.

De persze ettől még lehetsz terhes, pár nap múlva csinálj másik tesztet! Drukkolok!

2008. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jól van, jól van... azért szét nem szedtem...! :-) Csak érdeklődtem hogy más is látott e már ilyet, vagy tényleg csak odaképzelem...
2008. okt. 28. 10:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlanám neked a Gábriel tesztet! Nekem az még nem hazudott, mikor nem volt csík, nem volt baba. Mikor volt csík, volt baba! Bár a kisfiamnál csak halványan látszódott a második csík, de azért nem kellett a fény felé tartani.

Sok sikert!

2 gyerekes anyuka

2008. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, te vagy aki tegnap is írtál igaz? Akkor is írtam, na szóval a Lilly szerintem nem valami jó teszt, nekem csak 5 nap késés után mutatott valamit is, ha biztosra akarsz menni, akkor Qupido-t, Corax be sure-t, vagy Clearbluet vegyél, ezek szerintem megbízhatóak. (Lily, Medi-lab ezekről nem sok jót hallottam) De már nagyon izgat engem is hogy baba van e!! Szorítok!!!
2008. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi... ha a héten nem jön meg, akkor kipróbálok valami mást is... Már én is nagyon kíváncsi vagyok, mert mindíg napra pontosan jön a menzim, ezért is nem értem, hogy ha eddig semmi, akkor a teszt miért negatív. Meglátjuk, ha nincs baba, majd talán jövő hónapban lesz :-) és akkor látok végre egy kétcsíkos tesztet is :-))))
2008. okt. 28. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!