Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra ne várjam a menstruáci...

Mikorra ne várjam a menstruációmat?

Figyelt kérdés

[link]


Már nem foglalkoztam a görbével, abbahagytam minden teát, bogyót, és nem voltam hajlandó hétvégeken is 5.30-kor felkelni hőmérőzni. Lassan 2,5 év után eljutottunk ide. Most viszont nem tudom, mikorra esedékes a mensim. Pont mert a görbe íve meg van törve...

Mi a véleményetek? Volt-e ovum, és ha igen, mikor?


2010. jún. 8. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 27. napon volt az ovud, és azt még a teszt nem mutatta ki.Elég hosszú a ciklusod.
2010. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát én nem vacakolok ennyit. menzesz első napját veszem, mondjuk jun 1, rá egy hónapra várható a következő júl 1.

akörül +/- 2-3 nappal jöhet. egyénfüggő.

2010. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Igen, most elég hosszú. 3-4 ciklussal ezelőtt még nagyon szép 30-32 napos ciklusaim voltak, gyönyörű görbével, a barátcserje aztán nagyon bekavart. Én biztosan nem ajánlom senkinek. Ez az első hónap, hogy nem szedem, egyidejűleg nem ittam a cickafark és palástfüvet sem, azok pedig tényleg jók! Következő hónapban újból elkezdem inni, és tuti, hogy a következő ciklus nem lesz ilyen hosszú.


Másodiknak: Igen, ez a kb. 30 nap +/- 2-3 nap jó, ha valakinek nincs gond a menzeszével... Én sajnos nem ez vagyok... :-(

2010. jún. 8. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 11-12-e körülre ne várd. Ahogy én nézegetem, 29-én voltál az első DPO-n.
2010. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!