Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van peteérésem az...

Mikor van peteérésem az alábbi táblázat szerint?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken van a mostani diagaramom:

[link]

Az utolsó ciklusom 31 napos volt. Amúgy eddig sosem számoltam. Szerintetek a fenti görbém alapján már túl vagyok a peteérésen vagy most lesz? Jelöltem ovu fájdalmat, de hát nem biztos hogy az volt, csak szúrkált az alhasam. A ciklus.hu a mai napra (28-ára) írta az ovulációt.


2007. nov. 28. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 23-án volt a peteérésed, mert utána nagyon elkezdett emelkedni a hőd. A ciklus.hu az összes rögzített ciklusod alapján kalkulál egy középértéket, de a szervezeted ettől eltérően működhet, működik. Úgy emlékszem van is egy ilyen táblázat valahol, hogy az átlagtól az egyes ciklusok mennyivel tértek el.
2007. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam a kérdező. Azt nem írtam hogy a mai nap kifejezetten sok nyúlós nyákom van, és ezért kétkedem. 23 körül is volt de nem ennyi. Szóval nem tudom. Lehet nem annyira jól mutatja nekem a görbe?
2007. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!