Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. dpo-n vagyok és máris...

5. dpo-n vagyok és máris mindjárt megjön érzésem van. Gondolhatok valami jóra?

Figyelt kérdés
vagy ez normális nem terhes ciklusban is?
2010. jún. 8. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmit nem jelent, de azért gondolhatsz jóra, ha attól jobb kedved lesz, csak nehogy csalódj. Azért drukkolok.
2010. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. én is próbálok úgy hozzá állni ahogy te, csak egyszerűen önkéntelenül is gondolkodok az apró jeleken. hogy vajon azért történnek-e?
2010. jún. 8. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Az 5 dpo-n még el sem ért a sejtecske a méhedig vagyis ezek a jelek még nem "attól"vannak.

Türelem:D

24 hetes km

2010. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt olyan ciklusom de nem lett belöle semmi. Ha nem jön meg a mensi na akkor gyanakodhatsz.
2010. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de elér. pár nap kell neki és elér odáig. aztán el kezd beágyazódni és ez a folyamat a 7-10. napra befejeződik.
2010. jún. 8. 13:41
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, én is emlékszem, hogy volt, mikor már egy héttel előtte éreztem. de ilyen korán mintha még nem
2010. jún. 8. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem biztos, a beágyazódás a 14. napig történhet, 3-4 vagy akár 5 nap, mire elkezd beágyazódni. Mindenestre nekem peteéréstől mindjárt megjön érzésem van, 2 hete, most jött meg:( ez a 2. ilyen hónap, és addig sosem volt ilyen:(:(
2010. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sajnálom. mi most próbálkozunk 2. hónapja. első hónapban már az időzítés sem volt jó. most viszont igen :)

ezért bizakodom, hátha

2010. jún. 8. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:

A kismami vagyok:nem kötekedni akarok,de nem ér el ilyen hamar a méhig a sejtcsomó hidd már el! :D

Elér a méhbe úgy megtermékenyüléstől számítva 7 nap.De még ekkor sem fog semmilyen tünetet okozni hiszen ott is csak lebeg.Keres egy megfelelő helyet a méhfalban és lassan beágyazódik ami a 10 nap körül fejeződik be.Vagyis esedékes mensi idejében.

Az meg nem az 5 dpo hanem a 12-14 dpo.

Szóval türelem.

2010. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!