Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy mégis összejö...

Lehetséges, hogy mégis összejött a baba?

Figyelt kérdés

Szombaton reggel sikerült egy nagyon halvány + tesztem,de a hőm aznap reggel 36,6, vasárnap és ma reggel 36,4. Nem tulságosan alacsony ez a hőmérsékelet? Máskor mensi előtt még 36,9 is szokott lenni.Ja és a furcsaság az,hogy a ciklus közepén tartok.Azért teszteltem mert az utolsó mensim nem volt rendesen meg és megmaradt a mellfeszülés,már szinte fájt.

Ha van valakinek tapasztalata e téren,kérem ossza meg veünk.


2008. okt. 27. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nekem a múlt hónapban a mensi napjáig 37.2 volt a hőm ebben a hónapban 22-én volt peteérésem elvileg és azóta 36.6 a hőm minden reggel én is kevestellem ezt a hőt hát nem tudom mi lessz majd meglátjuk sok sikert neked!!!
2008. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes! A halvány + is +++! Viszont a hőd tényleg nem túl magas, inkább a peteérés előtti, ovus hőre hasonlít! De nem tudom, mi történik a hővel annál, akinek megjön terhesség mellett a mensije!

Így azt mondom, hogy ha szombat óta nem teszteltél, tesztelj újra, hátha erősödik a csík... majd írj, mi lett!

2008. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
TÉnyleg érdekes, hogy mi van azzal akinek terhesség idején megjön..mi lesz a hővel, de azért írd meg mi lett az eredménye az új tesztnek!!!!
2008. okt. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj, és ha még mindig pozitív akkor menj orvoshoz, ha már nem, akkor azért volt pozitív mert ott volt ugyan, de valami miatt felszívódott. Teszt aztán orvos!
2008. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!