Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy nem terhességi...

Tudom hogy nem terhességi teszt, DE minden esetben mutatja az ovu teszt a pozitív jelzést ha baba van? Volt már úgy valaki hogy ovu teszttelt, és negatív volt, viszont mégis baba volt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!En igen!A nemvart elotti napon csinaltam kivancsisagbol egy ovutesztet es egyertelmuen negativ lett.Ra par napra csinaltam egy terhessegit es egyertelmu pozitiv lett.De lehet,hogy csak nalam nem jott be.

Udv.:7 hetes kismami

2008. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat! Tegnap nagyon sok és nagyon halvány rózsaszín krémes folyásom volt.18.án volt pé. a 8.cn-en nem korai,ha 26-29 naposak a ciklusaim?

Szívből gratulálok a pici manóhoz!

2008. okt. 28. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint 8.dpo-ra gondolsz? Ha 18-án volt pé-d biztosan, most a 10.dpo-on vagy(ovu utáni 10.nap)Ez kb a beágyazódás vége felé van, ha sikerült. Szóval épp lehet emiatt is az a rózsaszínes folyás, és akkor az jó jel. mensi miatt kicsit korainak tartom, mert ugye volna még pár nap a mensidig...

Én nem ovu teszteltem, de úgy tudom, lehet pozitív, ha terhes lettél, sőt sokat előbb ovu tesztelnek, aztán a terhességi. A www.babatervezok.otthona.net oldalon láthatsz képeket arról, hogyan változik, sőt ott ez le van írva elég jól! Azt javaslom, olvass ott utána. Egy doktornőé az oldal, Leoé, aki ilyesmiben szakértő, rengeteg info, mintagörbe van ott! Tényleg hasznos elolvasni!

2008. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Utána járok! :)
2008. okt. 28. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!