Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja hagytam abba a...

4 hónapja hagytam abba a fog.gátló szedését mert babát szeretnénk. Utána csak pecsétlő vérzésként jelentkezett a mensim,előtte olyan volt mint a Niagara. Most már így marad?

Figyelt kérdés
28 naposról 30 naposra nőtt a ciklusom. Az utsó 2-3 vérzésem alaklmával az eslő 3-4 nap csak maszatolt majd az 5-6 napon erősödött a vérzés majd 2-3 nap megint csak maszatolt. Forduljak vele orvoshoz vagy ez még a fogi gátló elhagyásának mellékhatása? Van így esélyem teherbe esni?
2008. okt. 27. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Szerintem a gyógyszer kever még be. Én áprilisba hagytam abba, és azóta csak 1-szer volt meg 10 napig azóta semmi :(

Dokihoz elmehetsz lehet mond vagy ad rá valamit!

Sok sikert

2008. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en marciusban hagytam abba a gyogyszert nekem csak 2 szer jött meg azota,akkoris azert mert a doki irt gyogyszert.azota se jött meg,kezdem erteni miert mondtak hogy karos a hormonalis fogamzasgatlo....sajnos igazuk volt,szerintem neked is az csinalja a rendetlenseget
2008. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én januárban hagytam abba, azóta nekem sem jött meg, csak akkor, mikor a doki gyógyszerrel megindította.

Én sem veszek be ilyen bogyót soha többé... :(

2008. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én májusba hagytam abba a tabi szedését, júliusba nem jött meg utána megjött majd szeptemberbe megint nem, október elején megint csak megjött.A vérzésem mennyisége normális csak az az érdekes, hogy nem rendszeres.
2008. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!