Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babás lett és reggelente...

Akik babás lett és reggelente volt hányingere az hogyan jelentkezett?

Figyelt kérdés
Az ovum idején többször voltunk együtt a párommal. Már 5 hónapja próbálkozunk a babával. Holnapra nem várom és már 3 napja reggelente erős hányingerem van. Nem hányok, csak ingerel, de nagyon erősen, csak nyelem a nyálam kb. 10 percig. Nem rögtön felkeléskor, -szóval nem hányingerrel ébredek-, hanem kb. fél órával később jön elő. Enni nem esik jól, 1-2 szem keksz után kb. 5 perc múlva jobb lesz. Akinek volt hasonló tünete írna, mert mindenhol csak reggeli rosszullétet és hányingert olvasok, de hogy az milyen jellegű, még sehol nem találtam. Előre is köszönöm.
2011. máj. 9. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hasonló volt, a felkeléskor mindig azt hittem, hogy tök jól vagyok, de fél órán belül kitaccsoltam :) A keksz nekem is sokat segített, de teát pl. ne tudtam inni hónapokig, pedig előtte minden reggel így indult: 4-5 szem keksz, bögre tea, kv.


Viszont ez az egész később kezdődött csak, kb. 6-8 hetes terhesen.


Legyen úgy, ahogy Te szeretnéd, azt kívánom. :)


Nekem amúgy nagyon feszült a cicim a nemvárt napja előtt már egy-két nappal, és folyamatosan "mindjártmegjön" érzésem volt.

2011. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én most vagyok 7 hetes, de nálam még csak most jelentkezik. Nem mondom,hogy kizárt, de kicsit korai nálad. Egyébként nekem nem reggel jelentkezik. Van, amikor nap közben,van amikor éjjel!
2011. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hasonló volt egész nap hányinger, aztán kb. 8-10 hetes terhesen már nem csak inger jött.

nekem a gyömbér (innivaló) segített, amikor hányingerem volt, akkor kortyolgattam.

2011. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok: nekem is a gyömbért ajánlották, de én majdnem elpusztultam, amikor megkóstoltam, pedig alapvetően szeretem :) ennyire különböző a hányinger és a gyógymód is, mindenkinél máshogy, máskor jelentkezik, és mástól enyhül egy kicsit.
2011. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes terhesen jelentkezett, és semmi sem használt, nemhogy a keksz, de ha vizet ittam az is visszajött :-( durva volt, egész napra megmaradt, és du. 1 óra felé tudtam ált. jobb esetben először enni, addig szinte semmi sem maradt meg.
2011. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a hanyinger az 5.es a6. het kozt jelentkezik mert akkor ugrik meg a progeszteron szint...
2011. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héten jelentkezett a hányinger, de nem reggel hanem délután, este felé. Ami inkább jellemző volt az a mellfeszülés és az álomkór, de ez már a kimaradt mensi előtt.
2011. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a 7. héten kezdődött. De leginkább csak epét hánytam. Még most, a 18. hétben is szoktam reggelente hányni, de akkor is vagy epe jön vagy valami fehér nyálka. Én már arra is gondoltam, hogy lehet csak a vitaminoktól hányok. Szerintetek?
2011. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak, ha nem ettem és ittam semmit, a reggeli hányás nálam is ebből állt, mert az inger elég erős volt. Amikor megmozdult először(16-18.hét),bár konkrétan nem tudom a dátumot, onnantól még tartott kb. 1 hétig a hányinger, de már gyengébb volt. Aztán elmúlt, de néhány étel még ugyanúgy elő tudta hozni. Én pl. szénsavasat nem ihattam, nem ehettem paprikát.
2011. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam az 5-6 hét környékén kezdődött. Az a fura, hogy nem minden reggel van és ha van is nem mindig hányok (inkább csak erős öklendezés mert reggel nincs mit hányni). Van amikor napközben is émelygek vagy egész nap.

Nálam a legelső tünet az volt, hogy gyakran görcsölt a hasam erős menszi szerűen és a reggeli hőm felment 36,9-re (előtte a legmagasabb 36,8 volt). A görcsölés pé után pár nappal kezdődött akkor teszt negatív. 1 napos késésnél reggeli elsőből 25-ös teszttel erős pozitív.

10hkm

2011. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!