Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babás lett és reggelente...

Akik babás lett és reggelente volt hányingere az hogyan jelentkezett?

Figyelt kérdés
Az ovum idején többször voltunk együtt a párommal. Már 5 hónapja próbálkozunk a babával. Holnapra nem várom és már 3 napja reggelente erős hányingerem van. Nem hányok, csak ingerel, de nagyon erősen, csak nyelem a nyálam kb. 10 percig. Nem rögtön felkeléskor, -szóval nem hányingerrel ébredek-, hanem kb. fél órával később jön elő. Enni nem esik jól, 1-2 szem keksz után kb. 5 perc múlva jobb lesz. Akinek volt hasonló tünete írna, mert mindenhol csak reggeli rosszullétet és hányingert olvasok, de hogy az milyen jellegű, még sehol nem találtam. Előre is köszönöm.
2011. máj. 9. 18:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nah ma reggel is volt hányingerem, vagyis sajnos ma nem csak inger volt... jött is. De most ahogy az előbb elmentem a wc-re a papír picit rózsaszín lett, úgyhogy 99% hogy meg fog jönni. De akkor sejtésem sincs, hogy mitől van ez a reggeli hányinger-hányás.
2011. máj. 10. 15:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Hat akkor ugy tunik,hogy a valaszolok kozul en vagyok a kivetel.

Nekem meg a "nem vart" elott kezdodott a hanyinger. Akkor mar sejtettem,hogy baba lesz. Aztan persze nem jott meg es a teszt ki is mutatta,hogy terhes vagyok. (Azert tettem idezo jelbe a nem vartat mert csak egyszer nem vedekeztunk, nem is a kozep idoben megis baba lett es furcsallottam,hogy ilyen konnyen osszejott)

Es ez a hanyinger el is kisert a 16. hetig.

Nekem is a keksz vagy par korty hideg cola segitett.


Azert meg ne add fel kerdezo, nem biztos,hogy megjon.

Ird meg,hogy mi lett veled :)

2011. máj. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megjött, a teszt is -, de a reggeli hányinger még mindig velem van. :(
2011. máj. 13. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!