Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 20-21-e körül volt pé-m és...

Ha 20-21-e körül volt pé-m és elkaptam valami bacit, lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

sziasztok!

úgy tűnik elkaptam valami pacit, folyamatosan morog a pocakom, meg hányingerem van. Lázas nem vagyok szerencsére. Lehet baja a babának ha sikerült? volt aki ugyan így járt?


2008. okt. 27. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem szept. 20-án volt pé-m. azon a héten, a második felében irgalmatlan beteg voltam, torokfájás, láz, hasmenés, hányás. mégis összejött a baba (már csak abban reménykedem, hogy ez a betegeskedés nem érintette rosszul).
2008. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok a babához:) vigyázz magadra! És akkor gyógyszert is szedtél meg doki is látott? Szia

2008. okt. 27. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Doki nem látott, külföldön voltunk épp. Algopyrint viszont sajnos szedtem néhány szemet 2 napig.
2008. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

KÖszi a választ Úgy tűnik én is túl vgayok rajta, ma már jól esett az ebéd is:) Remélem sikerült:)

2008. okt. 28. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!