Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg terhes lennék, vagy...

Tényleg terhes lennék, vagy csak én néztem úgy a teszten, hogy az 2 csík?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem a Lily nevű teszttel, és az egyik csík szépen ki is jött vastagra, viszont ami elvileg jelenzné, hogy terhes lennék, ott nem volt egyenes csík, hanem csak ilyen halvány rózsaszínes "folt". De annyi biztos, hogy elszineződni, elszineződött(míg legutóbb szintén ennél a tesztnél semmi ilyen nem volt észlelhető), de elég haloványnak tűnt és nem volt egyenes csík jellege. Ezek szerint ez terhességet mutatna? Azt hozzáteszem, hogy ma 3 hete, hogy késik a mensim, illetve az összes tünet jelentkezett már, a hányingertől a melfeszülésig.
2008. okt. 27. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel baba van a dologban, de én csinálnék egy másik fajta tesztet, kora reggeli vizeletből. Aztán irány a doki, mindenféleképpen, ha pozitív azért, ha negatív, akkor meg azért.


Szorítok!!

2008. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem babás vagy!Gratula!
2008. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy másik tesztet, hiszen ha terhes vagy, akkor erősen pozitívnak kell lennie a csíknak, merthogy már van annyi HCG a szervezetedben ami ezt "intézi". Szerintem valami bibi volt ezzel a Lilly teszttel. Írd meg majd az eredményt! Szurkolok
2008. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!