Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eltünik a teszten a csík?

Eltünik a teszten a csík?

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne, hogy szept.7.-én volt középidös vérzésem, együtt voltunk a férjemmel 5.7.8-án, ma teszteltem reggeliböl Rapiclearrel, bizony ég láttam a második csíkot, de egész nap halványodott, most estére nincs ott semmi sem. szerintetek?
2011. szept. 20. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden teszten fel van tüntetve, hogy bizonyos idő eltelte után hamis eredményt mutathat, ezért van feltüntetve rajta, hogy hány perc után nézd meg az eredményért. Előfordul, hogy negatív teszten fals pozitív eredmény jelenik meg, vagy a második csík elhalványul a száradással. Azért holnap reggel csinálj még egyet, hogy megnyugodj, de nem lesz semmi gond. Gratulálok, kismama!
2011. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon annyira a témában, de a tesztek tájékoztatójában írják, h 10 perc letelte után már ne ellenőrizd az eredményt. Nyilván azért, mert mutathat rosszat is később.
2011. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a tesztet de szerintem a 2. csíknak nem kellene eltünnie, mivel sokan elrakják a pozi tesztet emlékbe és évekkel később is látszik a 2. csík..

Szerintem csinálj más fajtával is.

2011. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ExCaty ***** válasza:
nyugi! ha egyszer pozit mutatott akkor tuti terhes vagy! :) 2 nap múlva ismételd meg a tesztet, lehet akkor már nem fog eltűnni! :)
2011. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek a választ, ma reggel ismér megcsináltam egyet, és nagyon de nagyon egy csík van rajta, de ami érdekes, hogy nem a kontrollcsík helyén , hanem pont középen. már pedig nagyon reménykedtem
2011. szept. 21. 06:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éves elmúlt a fiam, de a tesztek a mai napig nagyon erősek, amiket csináltam anno.


Drukkolok, hogy baba legyen:)

2011. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valami nem stimmel. mi az hogy a control csík nem látszik?
2011. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a C és a T között jelent meg pontosan középen egy csík.
2011. szept. 21. 08:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél másik fajta tesztet. Valami nem stim, ha nincs Controll csík. Nekem mindkét tesztemen ( az első a nemvárt után egy nappal csináltam) még mindig látszik mindkét csík ennek már 19 hónapja :) Drukkolok, hogy baba legyen ;)
2011. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hibás a teszted. Ismételd meg, még nincs veszve semmi!!! Sok sikert
2011. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!