Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja nem jött meg ma...

4 napja nem jött meg ma teszteltem és pozitív. Mikor menjek először nődokihoz? Mikor érdemes?

Figyelt kérdés
2007. nov. 27. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én minjdárt mentem, ahogy + tesztem lett, meg is haltam volna, ha nem tudom meg biztosan hogy valóban terhes vagyok. Akkkor 5 hetes 3 napos voltam az uh szerint.

Sokaknak csak 6-7 hetesen látszik a baba az uhon. De a kisköny miatt jobb minél előbb elmenni. Ha esetleg nem ltszik a baba, úgyis visszahívnak.

Dönts belátásod szerint.

2007. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia.én 5-hetesen mentem,de még korai volt.nem vizsgált meg és nem is ultrahangozott(hüvelyi).

azt mondta,hogy az elkövetkezö 2-hét a legveszélyesebb,mert ilyenkor alakúlnak ki a szervei,úgyhogy elbeszélgettünk,megbeszéltük a szexel kapcsolatos kérdéseket és mivel nem volt egyébb panaszom

6-hetesen kell visszamennem.

ha nincs panaszod,akkor ráérsz,de ha van,akkor minél elöbb!gratula a babához és vigyázz magatokra.

2007. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz most rögtön (én rohantam!), várhatsz a 6. vagy 8. hétig is de a 12. hétig nincs jelentősége, ha nem mész. Egyéni, hogy mit látnak ilyenkor az ultrahangon, van, akinél még semmit. A kiskönyv és az első vizsgálatok miatt érdemes hamar menni.
2007. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hetesen mentem orvoshoz, mert nagyon kiváncsi voltam, hogy minden rendben van-e, de a dokim azt mondta, hogy ráértem volna a 12. hét előtt elmennem hozzá, de nem késtem le semmiről. Meg azért is jó menni, mert megtudod, hogy méhen belüli és nem kívüli. Engem ez érdekelt nagyon. Na meg hogy minden ok. Sok sikert neked is! Gratulálok! Egy 3 hónapos kismama
2007. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tesztelés után 2 nappal mentem,de akkor még csak 4 hetes volt a babóca és alig látszott belőle valami.

Így vissz kellett menni két hét múlva,hogy eghallgasuk a szívhangját.

Dobog is szépen ahogy kell.:)

2007. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számold ki kb.hány hetes terhes lehetsz.Ebben segítséget nyújtanak az internetes születési kalkulátorok.Általában tapintással az 5-6.héten tudnak biztosat mondani,az ultrahang pedig a 6.-7. héten mutatja ki a terhességet.
2007. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!