Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januar 14. tuszorepit kaptam....

Iarca Evi kérdése:

Januar 14. tuszorepit kaptam. Ma jan.26 delutan jol lathato pozitiv teszt, es ra nehany orara barnazas. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Ez mar a 12. nap a szuri ota, duphastont szedek 9 napja 2x1 et, a hasam nyilallik de nem folyamatosan,pici nyalkahartya darabok a papiron, de nem elenk voros hanem csak barnas. Nemvartig meg ket napom lenne. Velemenyek?

2018. jan. 26. 22:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2018. jan. 26. 22:22
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismeteld meg 1-2 nap mulva. Mar nem hiszem hogy az injekcio hatasa miatt mutatna a 2. csikot.

Az meg hogy pecsetelsz, vagy barmazol nem a legjobb. Lehet emelni kellene a progeszteron potlason.

2018. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek a dokimhoz es meglatom hogy mit mond mert ma is barnazok. Amugy reggel csinaltam 2 tesztet, igaz hogy no name fajta ( ez volt itthon) , de nagyon halvanyan latszik a masodik mind a ketton.
2018. jan. 27. 12:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Helyzet veled?
2018. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel erosebb pozitivat teszteltem, voltam a dokinal es 2x2 vel folytatom a duphastont. Holnap reggel megyek vervetelre, hogy lassuk mennyi a hcg. Az mondta nagyon jo vastag a nyalkahartya 16 millim. Azert lenne szamomra csoda ha sikerulne a baba mert mert ez volt aasodik stimulalos honapon ( az elsoben nem volt dominans tuszo) es akkor ugymond " elsore " osszejonne.
2018. jan. 28. 18:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Voltal vervetelen?
2018. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, es 46 a hcg ugyhogy mostmar tuti a baba 😃 de egy het mulva megyek uh-ra, akkorra mar latszani fog, hogy hova agyazodott be es remeljuk hogy nincs gond, es nem mehen kivuli.
2018. jan. 29. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked!;)
2018. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) :* ,amugy te is babat szeretnel? Vagy neked mar van? Mi mar a hetedik eve hogy osszehazasodtunk, egy jodarabig nem akartunk babat, de 2-3 eve mar azert szerettunk volna. Nemjott es akkor megkezdodtek az orvostol orvosig hercehurcak. Vegul debrecenbe egy nagyon jo endokrinologushoz kerultem,es kiderult hogy pazsmirigy alulmukodesem, inzulin rezisztenciam es pcos- om van. Ezek miatt tulsulyos vagyok es hirsutizmudom is van. De 14 honappal a kezelesek megkezdese utan ugylatszik lassan rankmosolyog a szerencse.
2018. jan. 29. 20:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem mar van 1 gyermekem, egy meg a pocakban.

Az elsore 6 evet vartunk.... a masodikra meg csak 6 honapot.

Majd ird meg mi lett veled! Minden jot addig is !

2018. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!