Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mind a ketten egészségesek...

Mind a ketten egészségesek vagyunk a férjemmel, 5 év alatt négyszer sikerült teherbe esnem de az 5-8. hét körül mindig történik valami és elhal a magzat. Miért nem tudom megtartani a babát?

Figyelt kérdés
Már kromoszoma vizsgálaton is voltunk és az is rendben van. Volt valaki hasonló helyzetben?
2007. nov. 27. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nagyon sajnálom,hogy ilyesmi történik veletek.

Lehet,hogy nem elég erös a méhed a baba kihordására,e´s ezért nem sikerül.

Bízzatok benne,hogy hamarosan sikerül.

2007. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt kollegám, akinek a hetedik vagy nyolcadik babája maradt meg. Azt mondták neki, lehet az addigiak lányok voltak, és fiút szült. Állítólag van olyan anyai szervezet, aki csak az egyik nemet tudja kihordani.

Sajnálom, nehéz lehet, de tarts ki, egyszer tuti sikerül:-) Drukkolok nagyon!!

2007. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen,a sógornőm abben a helyzetben volt.neki a 4.-ik maradt meg,már próbálkoznak a következővel évek óta és mindig teherbe esik és 8.-ik hétig nem tudta megtartani.

elment egy orvoshoz,aki csinált neki egy hormon vizsgálatot és kiderűlt,hogy a tejtermelődést serkentő hormonból több van neki a kelleténél és ez okozta a bajt.

a doki adott neki vmilyen gyógyszet,teherbeesett a köv. hónapban és már 7-hónapos és semmi gond nincs.

remélem segítettem..

2007. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is az 5. baba maradt meg, nem igazán tudták az okát. Azóta egészséges óvodás. Ne izgulj, sikerülni fog! Drukkolok...
2007. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia. én is ugyanabban a helyzetben vagyok amiben te! most ment el a második babám 5 hetesen!az orvos köszöni szépen de nem nagyon érdekli a helyzetem, és azt mondta hogy 2 vetéléls nem vetélés,én meg majd idegrohamot kaptam! legszivesebben kirohantam volna a világból!!!mikor elment a baba azt gondoltam hogy egyedűl csak én járok igy! fel a fejjel,kitartás!remélem eljön az idő mikor velünk maradnak a kis pocaklakók!!!
2007. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

oszinten sajnalom h ez tortent veletek,mert itt mas is irja h igy jart,de ha minden ok akkor csak kikell varni h jol megtapadjon.az a tejtermelo hormon csokkento gyogyszer valszeg a bromocriptin amirol itt ir valaki.az h valaki csak a fiukat v csak a lanyokat tudja megtartani az akkora egeto baromsag h ilyen a foldon nincs.probalkozzatok tovabb es az adjon erot h ok nem voltak eleg erosek az eletben maradashoz es jobb ilyen koran elvesziteni mint kesobb.en 35.heten vesztettem el a kislanyom,mozgott mindent megvettunk neki,egy nap nemereztem h rugna es az uh-n kiderult h leallt a szive.meginditottak a szulest vegigszenvedtem megneztem a kis lila testet olyan volt mintha csak aludna,autopszia nem tudta megallapitani a halal okat,egy het mulva eltemettem a lanyom.februar 18an szultem meg apr.1 helyett.ez az igazi fajdalom,mert 4 eve probaltuk.most ujra terhes vagyok es bizom a joistenben h nem veszi el ot is.

egy 24 eves kismama

2007. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet érdeklődni, hogy mi történt veletek azóta?

Mert én is hasonló hlyzetben vagyok.

És utolsónak üzenném, hogy nem hülyeség hogy vki csak az egyik nemet tudja kihordani. Anyukámnak orvosi papírja van róla, hogy a fiúkat mindig megöli a szervezete, 4 fiú baba halt meg benne és 2 egészséges lánya van. ÉS lehet, hogy örököltem én is. :(

2009. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!