Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet babás...

Szerintetek ez lehet babás görbe? Tegnapra nem vártam egyelőre nem jött meg.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 5. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, ezt egy kicsit nem értem. Hogy vártad tegnapra, ha ma még csak a 24. napon tartasz, a luteális szakasznak legalább 12 napot kell tartani h a baba be tudjon ágyazódni. Én a helyedben még várnék egy kicsit, a hőd valamivel magasabban, mint a ciklusod első felében, de egy kicsit lehetne még magasabb, ebből még lehet bármi baba is meg nem is, tesztelj pár nap múlva, sok szerencsét!
2010. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt ugy értem, hogy tegnapra nem vártam,mert mult hónapban 23 napra jött meg, nekem elég korán van a pé-m, igy a luteális szakasz is rövidebb.


Köszi a választ.

2010. jún. 5. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia megint én vagyok! Általában hány naposak a ciklusaid? A 23 az kevés és általában nem jellemző, attól h korán van peteérésed a luteális szakasz hosszát nem befolyásolja, ami 12-16 nap, átlagban 14, ha 12 napnál rövidebb nincs ideje beágyazódni és így nem sikerülhet, ez utalhat sárgatest elégtelenségre, amit orvosolni kell.

Itt az én példám:

[link]

30 napos ciklus, 10 napos luteális fázis

[link]

a bejelölttel ellentétben a 17. napon volt tüszőrepedés, orvos UH-al ellenőrizte és rá 10 napra megjött, ha nem kísérjük figyelemmel a ciklust, azt gondoltuk volna h egy szabályos 27 napos ciklus

ez pedig a mostani:

[link]

ez a mostani, most még várok nem merek tesztelni.

Neked jó babásodást kívánok!

2010. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Változó 24-25 naposak a ciklusaim, de tudomásom szerint a 23 is jó biztos, hogy volt pé-m ugy a 9-ik nap tájékán,mert nekem pé-kor elég erősen szurkál a hasamba minden hónapban és folyás is van olyankor elég erősen akkor együtt voltunk és utána kétnaponta, igy azt kizárnám, hogy sárgatest elégtelenségem lenne, mivel én is voltam dokinál igaz nem e hónapban hanem márciusban és minden okés volt, soha nem volt gondom vele.

Az egy más tészta, hogy most sikerül-e avagy sem, egy biztos ha mégsem, akkor majd ujabb hónap ujabb esély.


A Te diagrammod elég szép, sztem nemsoká tesztelhetsz!

Sok szerencsét a 2 csikos teszthez+++++++

2010. jún. 5. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Sárgatest elégtelenségről akkor beszélhetünk, ha a luterális szakasz 10 napnál rövidebb, nálad pedig ez megvan (nekem is 11 nap szokott lenni és 1 éves ikreim vannak).

Én csak annyit tudok javasolni, hogy várj pár napot és utána tesztelj! Szorítok!

2010. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pici egyéves ikreidhez:))

Holnap már a 26.-ik napom lesz de már erősen görcsöl a hasam alatt tuti megjön megint:(

Sebaj uj hónap ujabb esély???


Köszi a drukkot viszont Érted szoritok++++++++++

2010. jún. 6. 20:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött:((
2010. jún. 7. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!