Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihez/hova érdemes fordulni,...

Kihez/hova érdemes fordulni, ha a meddőségnek valószínűleg lelki okai vannak? Ki segített nektek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kineziológushoz mentem, két kezelés utén megfogant a pici babánk!!! nekem sok minden összejött és éreztem, hogy kivagyok ... a munkahelyem gondjai, aggódtam az anyagi biztonsá miatt...+ egy csomó régebbi elfojtott dolog ... na ezeket feloldottuk és jött is a Picúr (ja, és már volt egy terhességem, ami elhalt és először is el kellett engednem Őt és megértenem, hogy ha terhes leszek újból, az már csak a 2. lehet!!!! Ezt feldolgoztam és pár héten belül jött is a gólya (1 év sikertelenség után!!!)!!!! Ha kicsit is fogékony vagy ilyen dolgokra, mindenképp keress egy JÓ szakembert és ezer %, hogy tud Neked segíteni!!!!

Minden jót kívánok, ha van még kérdésed, szívesen válaszolok!

Üdv., 7 hkm

2010. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is azt hittem hogy azért nem jön a baba. Totál letargiás, depressziós voltam, már a végén dohányoztam és ittam is. Hat éve vártunk a babára. Végül kiderült hogy a pajzsmirigyemmel vannak gondok. Marhára akartuk, mindig jókor időzítve csináltuk. Mindenki azzal jött ha nagyon akarjuk úgysem jön össze, és tessék..... Most 6 hónapos a fiam.

Egyébként tényleg a kineziológus, vagy ajánlom a **t, vagy a reikit. Lelkileg sokat segít.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Tudom, hogy sok bennem a stressz. Csak az a baj, hogy nem igazán hiszek az ilyen dolgokban, de annyi embernek segített már, lehet, h ki kéne próbálnom.

Mennyi egy "kezelés" ára? És hányszor kell menni, hogy érjen valamit?

2010. jún. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!