Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm megállt 36,8 foknál,...

A hőm megállt 36,8 foknál, fáj a hasam, érzékenyek a melleim, hányingerem van, 2 hete késik a menzim. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A hőm megállt 36.8-foknál.Fáj a hasam mintha meg akarna jönni,érzékenyek a melleim,néha fáj a derekam,hányingerem van,2 hete késik a menzim. Csináltam tesztet ami két csíkos volt,de a második elég halvány. Voltam dokinál aki még nem látott semmit. Lehet,hogy nem vagyok terhes. Várom válaszaitokat.
2007. nov. 27. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is elég halvány volt a 2. csíkom de ha ott van akkor az babát jelent. Mástól nem jelenik meg a 2. csík! Meg a tüneteid is erre utalnak! Az én orvosom csak a 3. héten tudta biztosra megmondani,hogy terhes vagyok előtte nem látott semmit! Üdv. Egy 17 hetes kismama
2007. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ket hata kesik az azt jelentene h kb 7 hetes terhes vagy vagy akar 8 is lehet.a magzatot ilyenkor mar latni lehet sot a szivdobogasat is.a teszt amire mindenki eskuszik igenis adhat al pozitiv eredmenyt:vesebetegseg,immunrendszeri korallapot es az agyalapi mirigy altal termelt hcg hormonhoz nagyon hasonlo kemiai szerkezetu lh hormon tultermelodesekor.a teszt pozitivitasa tehat nem jelenti aterhesseg bizonyossagat ez csak valoszinusegi jel,ezert az elvegzett tesztet az orvosnak kell kielemezni es tovabbi vizsgalatokat elinditani.amikor a bolti tesztek erzekenysegi szintjet eleri az embrio lepenyszovete altal termelt hcg hormon szintje az azt jelenti h egy egyszeru uh-val mar lathato az embrio ill a kifejlett petezsak.a tesztcsiknak legalabb olyannak kell lenni mint az ellenorzo csiknak akkor nagyobb a valoszinosege h nem alpozitiv,igy ha sokkal halvanyabb azt par nap mulva meg kell ismetelni.egyebkent a terhesseg 9-11.heteben eriel a csucsat ez a hormon szint.minden valoszinuseg szerint nem vagy terhes ha orvosod semmit sem latott,hiszen egy egyszeru uh es egy nogyogyasztai vizsgalattal megallapithato a meh helyzete es a petezsak meretebol az uh-n meghatarozhato az embrio kora.
2007. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 hetesen még negatív volt a teszt. sőt a hőm is 37 alatt volt. Csak akkor esett le az állam amikor az orvoshoz mentem és közölte hogy babát várok és 7 hetes a bébi. Hcg t csak akkor termel a szervezet ha terhes vagy!!!!!!!!!! Semmi mástól nincs, ha csak nem rossz indulatú miomád van. De akkor meg iszonyúan véreznél. Tehát a halvány csík is csík! Lesz az vastagabb is! Attól függ mennyire magas a hcg szinted. Szurkolok. Jó egészséget!
2007. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!