Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén mikor jelentk...

Terhesség esetén mikor jelentkeznek a roszzullétes tünetek? Hányinger meg ilyesmi. Mennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,augusztusban volt az esküvőnk,babát akarunk.Szeptember 25-én hagytam abba a fogamzásgátlót(Yadine), 29-én menstruáltam.November 8-án jött meg utoljára,azota még nem.2napja reggel enyhe hányingerem van,és néha este is,délelőtt nem győzök enni,de bármennyit eszem mégis éhes vagyok.Ez lehet terhesség jele vagy sem?
2007. nov. 27. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! A beágyazódás után kezdődnek a tünetek, akkortól termelődnek a terhességi hormonok, amik kiváltják. Meg kéne várni, hogy késik-e a menzesz, és lehet tesztet csinálni! Drukkolok!
2007. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Nekem eggyik terheségem elejénél sem volt egy tünetem sem ,a terhesség kimaradásán kivül.Ugyhogy szerintem a legbiztosabb ha ezt a tünetet megvárod ,mert ugye a hasad a melled a derekad is fájhat azért mert meg kell jönnie.Sok sikert a babához:)
2007. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kora terhességi tünetek erősebben a várható menszesz időpontja után szoktak egyre erősebben jelenkezni. Nekem az elejétől fogva jelen volt a fáradtság,a 6-tól a 13. hétig nagyon erősen hánytam ( de az erősség foka egyénenként, sőt terhességenként, változó van aki meg sem érez semmit).
2007. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Általában a mensi kimaradása után szokott csak jelentkezni a rosszullét, már akinél jelentkezik, ez egyéntől függő. Amikor én is nagyon akartam már a babát akkor a testem jól megtréfált több hónapon keresztül is. Már félidőtől hányingerem volt, szédültem, fájtak a melleim, aztán megjött. Szóval lehet, hogy nálad is ez a helyzet. Próbálj nem folyton a babára gondolni /nekem is mindig ezt tanácsolták/ tudom, hogy nagyon nehéz, de hidd el tapasztalatból mondom. Amikor elhatároztam hogy nem agyalok folyton a teherbe esésen megtörtént a csoda és sikerült teherbe esnem. Szóval várj türelemmel!
2007. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A menzi kimaradása után jelentkeznek általában ezek a jelek, de ez terhességenként változik, mármint az, hogy valakinek vannak e ilyen rosszullétei vagy nincsenek. A sógornőm minden nap émelygéssel, öklendezéssel ébred, de vannak olyanok, akiknek ezekből a fajta "jó dolgokból" nem jut, mert szinte észre sem veszi, hogy terhes, annyira nincs rosszul. Azt mondják, hogy a 12. héttel elmúlnak, úgy mintha elvágták volna, egyik napról a másikra, addig meg ki kell bírni, egyébként a magzatvédő vitaminokra az van írva, hogy enyhítik ezeket a tüneteket.

Szorítok, hogy a pici jele legyen!

2007. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!