Lehet ez egy tünet? Érzett valaki hasonlót teherbeesés tájékán?
Figyelt kérdés
Bal oldali alhasi tompa izomlázhoz hasonló fájdalmam van 3-4 napja de szerintem ez tünetnek még korai lenne kicsit.Ovum 28 körül volt.2010. jún. 3. 12:40
1/4 anonim válasza:
nem. ilyenkor még semmit se lehet érezni. a nemvártig találgatni felesleges.
2/4 A kérdező kommentje:
Csak az ahelyzet,hogy utoljára mensi előtt voltunk eggyütt és fura tüneteim a peteérés környékén nem voltunk együtt de már több mint egy hete furán vagyok.Nem lehet hogy még akkor teherbe estem és azért vannak már tünetek?
2010. jún. 3. 12:46
3/4 anonim válasza:
itt nagyon sok lány arra gondol, hogy megjött neki és ennek ellenére terhes. nem, zárd ki ezt a lehetőséget, mert csak csalódást okozol magadnak. (tény, hogy van ilyen,de azért ennyire nem gyakori)
várd meg a következő menstruációt és addig próbálj másra gondolni. remélem nemsokára neked is jön a kisbabád!
4/4 anonim válasza:
én hasonlót éreztem, csak jobb oldalt. Egy kis területen nem is lehetett a hasamhoz érni, mert olyan érzékeny volt. Ez ciklusom 10. napján volt. Mondjuk most hagytam abba a fogamzásgátlót, nem tudom mi lehetett.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!