Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyogyszereket fog adni...

Milyen gyogyszereket fog adni a doki a továbbiakban? Jártatok már igy?

Figyelt kérdés
nekem magas volt a prolaktin szintem . 3 hét -ig bromocriptint szedtem és helyreállt. most kiderült se peteérésem nincs,és vékony is a méhnyálkahártyám és formátlan is. a doki adott norcolutot(napi 2*1-et kewll szedni) és premenset(napi 3* 1 et kell szedni.)ezekl általában hatásosak?ésha mégsem használ mit fog irni?volt már valaki igy?
2008. okt. 25. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Én bromocriptint szedtem csak. Két hétig először, s miután abbahagytam, megint magas lett a prolaktinom, s elő jöttek a tünetek, késett a menstruáció, tejfolyás. Utánna szedtem tovább még egy évig, akkor teljesen beállt minden, s miután abba hagytam, rá egy hónapra már össze is jött a baba. Remélem hatni fog az a másik gyógyszer, ha pedig nem, akkor lehet tovább kéne szedni, nem csak pár hétig.
2008. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!