Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha késik a...

Lehetek terhes ha késik a menzeszem de már több mint 5 hónapja nem éltem nemi életet? (nem védekeztünk) Lehet a késésnek más oka is? Ugye nem terhességről van szó?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz ha a barátod egy ufó, vagy te vagy Mária reinkarnációja..vagy már 5 hónapos terhes vagy.

Hogy lehetsz ilyen buta???

Menj el a dokihoz ha továbbra is késik. okai: stressz, ciszta, felfázás stb..

És tanulj meg egy-két dolgot mielőtt valakivel együtt lennél megint, mert hihetetlen, hogy tudtok szexelni, de nem ismeritek a következményt..

Komolyan tetted fel ezt a kérdést, ha pedig olyan fiatal vagy akkor ne szexelj még jó pár 5 hónapig.

2008. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szombat reggel van és kicsit korán, lehet, hogy én vagyok még túl fáradt, de ezt nem értem.

Ha öt hónapja nem éltél nemi életet, akkor hogy lehetnél terhes? És ha nem is éltél nemi életet, akkor mi ellen kellene védekezni?

Egyébként igen, a késésnek más okai is lehetnek, hormonális ugyanúgy, mint lelki.

De nem, nem valószínű, hogy terhességről van szó, ha igaz az, hogy nem élsz nemi életet hónapok óta.

2008. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak vicc!ilyen hülye valaki ha 5 honapja nemvolt pasival és még megkérdi terhes e . szerintem ha terhes lennél már látszania kéne nem?
2008. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes!!!!!!!!!!!!!

Nagyon jó ez az oldal,olvasgass a sorok közt.Sokat lehet tanulni belőle.:-)

2008. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!