Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában 24 napos ciklusaim...

Általában 24 napos ciklusaim vannak, ebben a hónapban viszont 28 napra jött meg a menszim okt.15-én.4 napig tartott okt.18 ig.19-én együtt voltunk a párommal, ha a spermiumok 48 órán át életképesek akkor lehetséges, hogy babás lettem?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu 21-étől kritikus napot ír, tehát, hogy babás lehetek.Lehetséges, hogy terhes lettem?
2008. okt. 24. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nagyon örülnénk a babának,már van egy 10 éves kisfiam.Nagyon szeretne egy hugicát.Eddig kiszállásos módszerrel védekeztünk!
2008. okt. 24. 23:19
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt meg korai megmondani:)
2008. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul értelmezem, de ha jól számolom akkor 19.-e a ciklusod 5. napja. Ha kb félidőben van pé-d az a 12.nap. Ha a luteális szakaszod teljesen jó, akkor a 10. napon van pé-d. Szerintem egy kicsit korai még, talán próbáljátok meg még egy pár nap múlva is. Persze lehetnek kivételes esetek.
2008. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!