Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel a hőm 36,3 volt, este...

Reggel a hőm 36,3 volt, este a ovu tesztem pozitív lett. Mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt még hozzátenném, hogy a nyák még nem elég nyúlós. Nagyon szeretnék teherbe esni.

Egy nap csak egyszer vagyunk együtt, sperm. "minősége" miatt, és ma délelőtt már megvolt.

Szóval mikor érdemes "igazából" szeretkezni?


2008. okt. 24. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív utáni első negatív nap van tüszőrepedés.Tehát ha babát szeretnétek, akkor érdemes minden pozitív nap ill. első neg. nap együtt lenni.Ja és valahol azt olvastam, hogy (nem tudom ez mennyire igaz)a tüszőrepedés általában hajnalban történik.
2008. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! LH pozitiv teszt után kb 24-36 óra múlva következik be az ovuláció. Mivel a spermák 72 óráig is életképesek ezért az ovuláció előtti 2 nap és ovuláció utáni egy nap érdemes együtt lennetek.
2008. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a pozitiv és a rá következő negativ napon voltunk együtt és sikerült teherbe esnem.
2008. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!