Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nő a hasam, de fogamzasgatl...

Ha nő a hasam, de fogamzasgatlot szedek, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Megvonasos verzesem is mindig jelentkezett.Teszt negativ.Megis terhes hasam van.Nagyon vekony vagyok,emiatt feltuno.Mas tunetem nincs.

2017. dec. 5. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Teszt. Mivel egyik ismerősömnél akkor derült ki, amikor megmozdult, szedte... majd antibiotikum kúra, nem tudta hogy az hatástalanná teszi, terhes lett, szedte tovább, és volt megvonásos vérzés, ment minden tovább, amíg meg nem mozdult a baba. Aggódott is szülésig, hogy a mellette szedett gyógyszertől nem lesz baja a babának, de szerencsére nem lett.
2017. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálam nem maradt ki egy szem sem,nem hánytam,nem volt hasmenésem,nem szedtem mellette semmilyen gyógyszert.Teszteltem 2x,mindkettő negativ lett.
2017. dec. 5. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami más egészségügyi gond is lehet, menj orvoshoz!
2017. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
22%
Dugtál? nem=nem vagy terhes, igen=lehetsz terhes
2017. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy felpuffadt a beled.
2017. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez a puffadás már 2-3 hónapja tart.Szeptemberben sokszor voltunk együtt a párommal,októberben abszolut nem.Oktober kozepen es november elejen teszteltunk,es ugye mindketto negativ lett.Azota is puffadok nagyjabol 0-24-ben.
2017. dec. 5. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak a tabletta mellékhatása.
2017. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeptemberi aktusból tényleg terhes is lennél, még akkor sem lenne amiatt nagy hasad.
2017. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Es minden honapban ki.fogod irni a kerdest? Belgyogyasz. Puffadas
2017. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!