Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

nov.2an volt a mensim ciklusaim atlag hossza 24 nap,persze nagyon rendszertelen.ovulacios fajdalmam es tojasfeherje szeru nyakom volt 16an,a hom magasabb volt 0,2 vel mint elotte,szeretkeztunk is.en mara vartam h megjon,de nem jott meg,maskor 2-3 nappal elotte mar faj a hasam alul,es a derekam,amellem sose fajt mensikor.most egy hete azthittem megjon mert fajt a hasam az a biz.majdnem megjon erzes,de elmult.ma a mellem elkezdett fajni de a hasam es a derekem nem.es mar szegyellem de eleg eros feher folyasom van ami nem szokott lenni.nem szandekos baba projekt,van egy 8 honapos babam.ha jonne gy masik orulnenk es nem lenne semmi akadalya,de nem ez volt a cel mikor egyutt voltunk.

a mellem az elozo terhessegnel is ugyanott fajt es csak a jobb eleinte.nem hiszem h epp most sikerult be,de kerlek benneteket mondjatok el velemenyetek akar hasonlo tapasztalatot is,mert nem tudom mit higgyek.folyas mensi semmi es mellfajas.tanacstalan vagyok.ja es az elozo terhessegem hamar jott 2 szer sexeltunk gumi nelkul,az se volt szandekos de boldogok vagyunk es orulnek nagyon,ferjem is,hiu remenyeket nem szeretnek kelteni magamban.koszonom a valaszokat.


2007. nov. 26. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem várj még 1-2 napot és csinálj egy tesztet lehet baba van! de azis előfordulhat hogy egy kis hormonzavar teszi ezt veled.
2007. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Ne haragudj, hogy nem tudok segíteni, de hihetetlenül ugyanolyan tüneteim vannak, főleg a folyás, amit én is furcsálltam,még sosem volt hasonló sem és a mellem is nagyon fáj. Kérlek üzizz egyet privátan, ha megtudsz valamit. Én múlt héten már úgy kétségbe voltam esve, hogy elmnetm dokihoz, de azt mondta nem lát semmit, lehet, hogy korai terhesség. Csak az a különbség kettőnk között, hogy nekem legutóbb okt.11én volt menszim! Ma van a 44.napom, de a teszt sem mutatott semmit még a múlt hét szerdán. Várom válaszod! köszi
2007. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!