Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A spermával kapcsolatos kérdés?

A spermával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
lehet totál örültség de, meg kell kérdeznem. ugye azt szoktán irni hogy a ha babát szeretnénk, 2 naponta legyünk együtt, de feltételezzük hogy a párom először petting során elélvez rám, és majd csk utána kerül sor az aktusra, utána belém kerül az anyag. ilyenkor mi a helyzet? akkor is ugyan akkora számban van sperma vagy....? iratok lécci köszi
2010. máj. 31. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem. közvetlenül utána elég nagy mértékben lecsökken a spermiumok száma. ha babát szeretnétek, akkor nem így kéne most. ezt hagyjátok akkora, mikor már megvan a baba
2010. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
mit jelent, hogy "akkor is ugyan akkora számban van sperma vagy...?"
2010. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Gondolom 14 éves vagy.A kérdés elég értelmetlen, de IGEN teherbe eshetsz
2010. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

képzeld el nem vagy 14, és nem értem mért bántos a másokat, és mért jó neked ha unatkozol, és nem szeret senki és itt éled ki h mást basztass:D engem ugyna nem fogsz. igen tudom h teherbe eshetek nem ez volt a kérdés nagyeszű.

hanem hogy csőkken e a soron következő 2. elélvezésnél a spermaszám. sejtettem hogy igen logikus következtetés után de megkérdeztem mást is MIVEL ERRE VALÓ AZ OLDAL.!

köszönöm a használható választ:)

2010. máj. 31. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
de miért kérdezed egyébként?
2010. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A spermák minősége akkor tökéletes a teherbeesés szempontjából, ha 2 naposak. Tehát ha rögötn az aktus után elélvez, azzal csökken a teherbeesés esélye, igen. Asszem erre vltál kiváncsi.

Előtte ne pettingeljetek élvezésig, ha gyereket akartok.

2010. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azért mert baba projekt van de a párom az ugy szereti ha elöte petting közben is elmegy és ö ettöl nem tágít, már lasan egy éve nincs baba..:S bár erre msotanában szokott rá, és eddig sem jött, és arra voltam kiváncsi hogy ha igy csináljunk mégugyse fog össze jönni. sejtettem.
2010. máj. 31. 16:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "ettől nem tágít"? Ha babát szeretnétek,és ilyen nehezen jön össze, akkor muszály lesz neki....
2010. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen pontosan ezeket a válaszokat szeretném az orra alá tolni!
2010. máj. 31. 16:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok tolakodni, de ... biztosan akar gyereket? Mert ha arról sem tud lemondani, hova élvez, akkor hogyan fog lemondani ennél fontosabb dolgokról a közös babátok érdekében, akkor, amikor már meg lesz???? Ezt a kérdést is nyugodtan felteheted neki, mert aki APA lesz,az már nem lehet hisztis kisgyerek, hogy neki márpedig akkor is kell valami, ha az a gyereknek nem a legjobb! L27
2010. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!