Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem, csütörtökre nem vártam, akkor mikor mehetek dokihoz? El sem hiszem!

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
gratulálok! :)
2010. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:)))))))Gratulálok!!!!!!A doki még ráér!Vagy 2 hétig!Addig úgy sem lát semmit!!!Viszont kezd el szedni valamelyik vitamint,persze csak ha eddig nem szedted!És plusz napi 1 szem folsvat!!!!ÉS NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!Üdv:33 hetes kismama
2010. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
én azért annyinak elmennék dokihoz,hogy megnézze,jó helyen tapadt-e.szívhang és egyebek miatt elég 2 hét múlva.gratulálok!
2010. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Annyira jó ezt olvasni, eszembe juttatja az én pozitív tesztem (épp most ébredt fel, 3 hónapos angyal):-))

Ahogy érzed, elmehetsz dokihoz de várhatsz is 2 hetet!

Boldog babavárást és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

2010. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első + tesztem után és is rohantam a dokihoz, de meg sem vizsgált.:) Azt mondta, hogy jöjjek vissza később, mert most még úgysem látna semmit.
2010. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációkat!Nagyon boldog vagyok!Majd felhívom az orvost és megkérdezem tőle is,azért köszönöm!
2010. máj. 30. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!