Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem? Csütörtökre...

Korán teszteltem? Csütörtökre nem várom, ma reggel nem bírtam ki és teszteltem, de sajnos negatív lett.

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai még. Minimum várd ki a csütörtököt. De nekem pl. a kimaradás utáni 3. napon mutatta ki először.
2009. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán lehet, hogy korán teszteltél. A teszt érzékenysége sem mindegy!

Még ne keseredj el, ne add fel!

Én péntekre (nem) várom. Még nem teszteltem, csak ha elmarad a mensi. Szerintem várj még Te is, hétvégén már biztosabb az eredmény, ha nem jön meg.

Tudom, nagyon nehéz kivárni, már én is tűkön ülök.

Drukkolok!

2009. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia, most írtam ki én a kérdésem..h melyik megbízható teszt...:)én meg nem merek félek csalódástól...később próbáld sok sikert
2009. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, mindenkinek!Akkor türelmes leszek, nem is veszek péntekig tesztet:)

Válaszadó aki péntekre várja, Drukkolok!!!

2009. jan. 5. 14:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is korai volt. Nekem mensi előtt 4 nappal a clearblue egyértelmű neg. volt, ma meg 2 nap késés után a pregimax halványan poz. Szerintem te is próbálkozz a mensi késés után. Sok sikert!
2009. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, én várom péntekre. Köszi a drukkot.

Neked vannak tüneteid? Nekem ma van egy pici rózsaszín folyásom. Kicsit fáj a derekam, melegem van, de közben fázom, kicsit émelygek és nehéznek érzem a cicim, pedig szerintem nem nőtt. De lehet, hogy ezek csak a mensi előjelei.

2009. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem a melleim fájnak nagyon, plusz a folyásom testápoló szerű.És a mindjárt megjön érzés már 2 napja. Fél éve volt egy vetélésem 6 hetesen, de tök fura hogy egyátalán nem emlékszem milyen tüneteim voltak.Drukkolok nagyon, majd ide írd meg mi volt pénteken!

2009. jan. 5. 17:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ok, majd megírom. Nagyon babás gyanús vagy, szerintem tuti az. Nekem hiányzik a testápolószerű folyás, pedig emlékszem, hogy a legutolsó terhességemnél volt nekem is. Én most októberben vetéltem el 9 hetesen. :(

A dokim a leleteim alapján engedélyezte az újabb próbálkozást.

Mindenképp írd meg Te is a teszt eredményt! :)

2009. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a pénteki tesztelő. nekem sajnos megjött, de remélem a következő hónap már a miénk lesz. :)

Veled mi újság? pozitív lett?

2009. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is megjött, de mi is bizakodunk a köv.hónapban!Sok sikert!

Köszi hogy megírtad!

Puszi!

2009. jan. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!