Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petting során teherbe eshet...

Petting során teherbe eshet egy nő ilyen módon?

Figyelt kérdés
A petting alatt azt értettem, hogy a fiú kényeztette a lányt kézzel, a lány is a fiút. De a fiú eközben magához is nyúlt, szóval kerülhetett oda is előváladék. Ujjazás nem volt.
2017. okt. 8. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Sot, mar terhes is vagy (vagy a csajod az).


12 evesen nem kene szexelni, gyerekek...

2017. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Uram!

Ulj vissza szepen az iskola padba es ne foglalkozz olyansmivel amirol halvany lila gozod sincs.

Kerlek!

2017. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elsősorban, nem 12-éves vagyok, és tudtommal, ez nem szexelés. :))))

A második meg az, hogy tisztába vagyok a dolgokkal, tudom, hogy spermium kell jusson a hüvelybe, hogy létrejöjjön a terhesség. Úgy gondolom, így is tud jutni oda, ha nem is sok. Ezért kérdeztem rá, ezért reménykedtem abban, hogy akik csak lehurrognak, s ilyen válaszokat adnak, azok görgetik tovább a kérdéseket. Úgy tudom, ez az a hely, ahol lehet kérdezni dolgokat. Anélkül, hogy ilyen választ kapnál. Szóval most attól kérdem, aki ért kicsit jobban hozzá, hogy mennyi a valószínűsége. Köszi a válaszokat

2017. okt. 8. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt írtad szerint úgy is juthat a hüvelybe sperma hogy a lány hüvelyébe senki semmivel nem nyúl. De mégis hogyan? Kifejtenéd kérlek az elméleted? Mert szerintem nem lehetséges
2017. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0% az esely,igy jobb?
2017. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ha a hüvelybemenetre kerül sperma, mert ez lehetséges, hogy került, akkor azok feljutnak a hüvelybe is.
2017. okt. 8. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.... Ha ennyire informalt vagy miert raksz fel ilyen ostoba kerdest
2017. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kuszik-maszik fel,es az a minimalis spermium ami az elovaladekban van az levegovel erintkezve elpusztul.
2017. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem tud felmászni a sperma, ahhoz szex kell, hogy feljusson, mivel a méhen túlra kell eljutnia a petevezetökhöz, éppen ezért ha ujjazás történik akkor sem lehet teherbeesés, mert nem lövell be oda a sperma ahova kell, persze azért ne spermás ujjal csinálja a pasid, a hüvelybemenettöl pedig semmiképpen nem tudnak felvándorolni.
2017. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!