Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petting során lehetek terhes?

Petting során lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ez még február 6án történt.pettingeltünk de nem hiszem hogy rákerült előváladék az ujjára.mert miután elélvezett utána már nem nyúlt hozzám. egyébként azóta már 3szor megjött és 4-5 napig tartott mire teljesen elmúlt. mekkora az esélye így a terhességnek? (16 éves lány)
2008. ápr. 12. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Így semennyi! Jó, hogy odafigyeltek az ilyen dolgokra!
2008. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Mi is februárban, de nekem nem ment el a barátom. Nekem azóta 2szer jött meg, de most 2 napja késik. Drukkoljunk egymásnak és bízzunk abban, hogy megjön a "várva várt" mensi. Bár remélem nem vagyunk terhesek. Bízzunk!
2008. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem vagytok terhessek!egy kis simogatástól nem is lesz ahhoz sex kell!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.
2008. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így semmi esélyed a terhességre
2008. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) és drukkolok neked hogy te se legyélaz:) ha gondolod írj privit és beszéljünk
2008. ápr. 12. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!