Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tudom nagy felelőtlenség volt,de beraktam neki gumi nélkül csak hogy milyen érzés,a péniszem jó szárazra töröltem előtte és nem raktam be egészen csak egy nagyon picit kb 2-3 masodpercre
2017. szept. 21. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimális az esélye, hogy ettől terhes legyen, de nem lehet kizárni. Tesztet 2 hét múlva tud csinálni, vagy ha biztosra akartok menni akkor esemény utáni tabletta, én egy ilyen miatt nem vennék be tabit.
2017. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés esély van rá, de valamennyi mindig van, ha védekezés nélkül szexeltek.

Esemény utáni tabletta jó ötlet, ha még nem múlt el sok idő az aktus óta.

2017. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2017. szept. 21. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet terhes.
2017. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
A terhesség esélye mindig megvan, de azért nem ilyen egyszerű összehozni egy gyereket, ne aggódj.
2017. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, hogy ennyitől teherbe essen.
2017. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem ez nagyon gyakran elofordult mar hogy betette a baratom egy kis idore, kb fel percre gumi nelkul, halistennek sosem lettem terhes. Ezzel nem azt akarom mondani hogy biztonságos es igy csinaljatok, ez csak a sajat tapasztalatom. De mar en sem merem igy, mert megmentett eddig a joisten de nem biztos hogy ezutan is meg fog:)
2017. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!