Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket szeretnék kérni,...

Véleményeket szeretnék kérni, hogy vajon mi lehet a baj a luteálisommal, megnéznétek légyszi?

Figyelt kérdés
Tavaly óta nézem magam és mindig 14 napos volt a luteálisom, hőm szépen fent a mensiig. Volt két vetélés, a legutóbbi óta (február) megzavarodott vmi. A luteális fázisom 11 napos lett és ilyen ronda cikk-cakkos. Szerintetek mi okozhatja?
2010. máj. 25. 23:14
 1/9 A kérdező kommentje:

Az ábrám:


[link]

2010. máj. 25. 23:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha ciklus elejétől innál civka teát az előrébb hozhatja a péd és hosszabb lehet a luteális.
2010. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
cickafarkfü tea akart lenni:-)bocsi
2010. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is erre gondoltam,hogy inni fogom megint a cickát, meg majd azt a másikat a luteális alatt... Ma el is kezdem.

Igazából arra szeretné tippeket kapni,h miféle hormon szórakozhat velem?

Persze megyek majd vérvételre, de az még 10 nap. Hátha vki tudja rá a választ. :)

2010. máj. 26. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért a 11.napos luteális még nem kóros:-)

ha 7-8nap lenne az már igen!

2010. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

www.babatervezok.otthona.net

Ezen az oldalon találsz mindenféle görbét és magyarázatot!

2010. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de már "kinőttem" a babatervezok-et :)

Tudom, hogy sokféle görbe létezik, csakhát az enyém nem ilyen volt sose :(

2010. máj. 26. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld a barátcserjét.
2010. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátcserje? Tényleg, el is felejtettem, h hajdanán azt is fontolgattam. Köszi szépen!!!
2010. máj. 27. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!