Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi tesztem pozitiv...

A terhességi tesztem pozitiv lett, a nőgyógyászom is terhasséget állapított meg, viszont az UH doki nem látott semmiféle terhességet. Biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Dehogynem,lehetsz! Kb hanyadik hete késik?
2008. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aug 8-án volt az utolsó
2008. okt. 20. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

akkor az azt jelenti kb aug végén ágyazódott be vagy is kb 7 hetes terhes lehetsz.

és hogy lehet hogy megállapítja de nem lát semmit.

nem értem.

a doki vagy lát valamit uh-n vagy a korai terheséget 2x vérvizsgálatbol könnyen meglátja már. gondolom vissza rendeltek 1-2 hét múlva újabb vizsgálatra. ha lezárták ennyivel akkor menj másik dokihoz.

de valószínü terhes vagy, 8 hét körül már mindenképpen kellene lenni szívhangnak is.

2008. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Akkor 99,9 százalék hogy babás vagy!Ha más baj lenne amitöl aug 8.óta nem jött meg azt látnia kellene az orvosodnak!A barátnömnek is csak akkor látták az UH n amikor 2,5 hónapos volt a kisfiával!!Nyugodj meg!Semmi baj nincs!!!
2008. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Biztos, hogy aug. 8.? Mert akkor már 10 hetesnek kellene lenned, ami már látszódna... Ha szept. 8.-at akartál írni, akkor nyugi, ott van az a baba, csak még nem látszik. Hüvelyi vagy hasi UH volt?

Ha aug.-t akartál írni, akkor nem tudom--- vagy nagyon kásőn fogant, vagy meg kellene keresni mindenképp, nem-e méhen kívül van... Sajnos ez is egy eshetőség. Nem küldtek el vérvételes hcg-tesztre?

2008. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt tényleg nem értem, hogy miért kell lepontozni azt, aki segíteni próbál, és emellett reálisan gondolkozik?...

Senki nem látja rajtam kívül, hogy aug.8 az utolsó mensi???

2008. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az aug.8-i utolsó menzesz tényleg nem valami bíztató, lehet rossz volt az uh, vagy régi amivel néztek, ha nem látott méhen belül, gondolom azért megnézte hogy nem e méhen kívüli, és mondta is volna, ilyenkor vagy visszarendelnek 1 hét múlva uh-ra, vagy elküldenek vérvételre. De kb. a 10. héten jársz ha baba van, azért ilyenkor már egy tisztességes uh látja a szívverését is. (utsó válaszolónak, ha igazat és nem hízelgőt írok engem is mindig lepontoznak..:)
2008. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem szept.1-én volt az utolsó mensim és az UH-on már láttak petezsákot.


Én úgy tudom a tiédnek már a szivecskéjének is verni kellene.


MIKOR MÉSZ LEGKÖZELEBB?

2008. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!