Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állandóan "bátorítanak". Ez...

Állandóan "bátorítanak". Ez mást is kiborít?

Figyelt kérdés
"Jaj ne add már fel! "Biztos összejön!" Próbáljátok meg a lombikot!" "Ne izgulj/görcsölj rá és akkor összejön!"Jajajaj elegem van!!!!Mindenki tudja, hogy a férjemnek megmondták nincs esélyünk még a normál lombikra sem az eredménye miatt és én az örökbefogadás mellett tettem le a voksom....na azóta.....
2010. máj. 25. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
igen engem is kiborít, de ezt csak azért mondják mert a doki is ember azon kivül h diplomája van és ez a szakterülete, és bár nem tudom mi baja a férjednek... sokszor megtörténik a világban hogy egy pár örökbe fogad, már nyugodt a lelkük, nem is védekeznek és a hölgy azt veszi észre hogy hoppá várandós lett...:)
2010. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem leginkább a "fiatalok vagytok még, biztos összejön" szöveg borít ki. Ja, két és fél éve csak fiatalodunk...

Senki sem tudja, milyen érzés gyermekre vágyni, várni, csak az, aki át is éli ezeket a hónapokat, éveket.

A másik amitől falnak megyek (tudom, hogy lelkesek, meg minden): "egy hónapja próbálkozunk".

2010. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen énis fiatal vagyok, eléggé és egy éve nem jön össze de mostmár elszántam magam és megyek kivizsgálásra.
2010. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ismerem a fiatalok vagytok még szöveget....és én is ki szoktam kelni rajta, mert ha most nem jön össze mi lesz később, a helyzet csak rosszabb lesz.


A férjemnek: alacsony a spermaszáma, 85% nem mozog, a maradék egy helyben úszkál és talán 5% lassú, de szinte mind fejhibás. Valószínűleg ezért veszettünk el tavaly egy babát 8 hetesen...na itt jön a kedvencem: "egyszer már összejött"

2010. máj. 25. 21:48
 5/10 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, mi az hogy egyszer már összejött? Az ok, ha valakinek már van egy gyereke, az = egyszer már összejött, na de amikor nem fejlődik tovább, mert valami baj van, abban mi az "összejött" :(
2010. máj. 25. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
én 22 éves vagyok!menyasszony vagyok 3 éve és 3,5 éve nem jön össze a baba nekem is mindenki mondja hogy kitartás meg ilyenek amitől agyvérzést kapok na meg akkor nem kell mondanom(fiatalok vagytok....!)igaz egyedül az anyósom modja hogy ne járjak okihoz meg hadjuk az egészet!gondolhatjátok hogy ez milyen jól esik!
2010. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:( és tudod már alig várom, hogy a fejemhez vágják "hát igen, 30 fölött..." "Minek vártatok ilyen sokáig...stb"


27 vagyok amúgy

2010. máj. 26. 15:36
 8/10 A kérdező kommentje:
hát látod ezt nem látják: 22 éves vagy és nem jön össze, akkor igenis dokihoz kell menni...főleg több éve próbálkozás után...bár én már a kivizsgálásokat is utálom....szedj clostylbegitet, na majd attól, meg teát és aviva és hőmérőzés...jajj...nem könnyű és amikor kimondja az ember, hogy nem akar többet összezuhanni és bőgni, ha megjön és inkább örökbefogadás, nem azt mondják, hogy milyen jó ötlet segíteni egy picin és magunkon is, hanem "hááát nem a te véred, ezt nem szabad elkapkodni"....na ekkor még ki szoktam bukni: jelenleg 4 év a várakozási idő!!!!! Bár még férjem szkeptikus...ő az utolsók mellett van: minek elkapkodni...igen csak 4 év múlva majdnem 40 éves lesz....
2010. máj. 26. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
A kedvencem még a "ne várjatok, 30 felett nem jó szülni az elsőt" és még a többi, amiket ti is írtatok. Mindezt úgy, h 2 éve várjuk a babát.. 26/L
2010. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:( csodás nem? 29 évesen "még fiatal vagy" 30 évesen meg már öreglány, aki túl sokáig várt....


én nem értem mi van ma a világban. Lányok nem tudom ti milyen életet és hol éltek? de mi nem dohányzunk, nem iszunk, reggel elmegyünk dolgozni, hazajövünk, tanulunk...stb és semmi!!!a férjem spermája egy nagy nulla, pedig aztán nem az a igyuk szlt az agyunkat, meg enegiaitalozzunk és még a 30-as évei elején van...nekem már PCO-tól kezdve minden vackot diagnosztizáltak, most mehetek ha megjön átfúvatásra...már alig várom:( döbbenet

2010. máj. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!