Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Molett/kövér kismamák vagytok?

Molett/kövér kismamák vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem szeretnék kioktató válaszokat,így is meg van a magam problémája. 3 éve szeretnénk kisbabát...sajnos ez természetes módon nem jött össze:( A Kaáli intézetből elküldtek azzal,h fogyjak még 15 kilót... Amióta az eszem tudom erős testalkatú vagyok:( Már 51 kilótól megszabadultam... De így a vége már nem nagyon megy:( Olyan kismamát keresek aki esetleg hasonló cipőben jár és olyanokat akiknek a súlyuktól függetlenül sikerült a baba... A hormonjaim az orvosok szerint rendben. Múlt héten 6 hét késés után volt 4 nap nagyon enyhe barnázgatás és azóta semmi....
2010. máj. 25. 15:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szió,én is eléggé túlsúlyos vagyok,és elmentem meddősségi kivizsgálásra.Nőgyógyászatilag minden rendben van, de csináltak terheléses cukorvizsgálatot,és ott kiderült,hogy az inzulinom a 16-szorosa a normál értéknek!júliusban tud fogadni maszek alapon endokrinológus,addíg is napi 1 db 500 gr-os meforal tablettát kell szednem...olvass utána a PCO-nak és a metforminnak,nagy az esélye,hogy ettől leszel majd babás :)
2010. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Csináltam egy clearbluet.....most van a nagy elkeseredés.... Látszik egy nagyon vékonyka és halvány csíkocska.... sztem negatív....
2010. máj. 30. 15:57
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem olyan biztos az!! :) Reggeli első vizeletből csinálj egyet valamelyik nap.


Nekem a második, harmadik babánál is halvány volt a csík, azt jelenti, korán csináltad és még nem termelődik elég hCG, hogy kimutassa a teszt.

Mellékesen az első, második terhességemet 83 kg-ról kezdtem, 92-vel szültem, a harmadikat 92-vel kezdtem, 97-tel szültem, szülés után 91 voltam, szoptatásnál én mindig híztam, most odafigyelve 87 vagyok.

Nem mindig a túlsúly a hibás, persze nem egészséges, az biztos. Nem magam védem, de nálunk nem volt ebből gond.


Írd meg majd a reggeli teszt eredményét, mindenképpen drukkolok!!!

2010. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amikor terhes lettem 2 teszt is negatívat mutatott. Harmadszorra elmentünk párommal a patikába, mondtuk hogy a legbiztonságosabb tesztet adja, és adott gabriellt, nah nekem csak az mutatta ki hogy pozitív.


Szorítok nektek.

KITARTÁS!!!! SIKERÜLNI FOG!!!

2010. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sem biztos, hogy negatív.

Délután, főleg este keveset igyál, így reggel koncentráltabb vizeletből újból kaphatsz eredményt.

Egyébként, szerintem is ha már 50 lement, az annyi előny a babásodáshoz, hogy bármikor összejöhet a baba, még ha 15 felesleg maradt is.

2010. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A nőknek mindig van megérzésük, mikor babát várnak. Szerintem te is azért tetted fel ezt a kérdést, mert gyanakodsz és nekem nagyon gyanús ez a bő folyás dolog. Nekem is ez volt és ebből tudtam, hogy babás vagyok. Holnap reggeli vizeletből gyorsan csinálj még egy tesztet, valami azt súgja, hogy örülni fogsz! Drukkolok!!!
2010. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!


A halvány csík is csík!

Szerintem is reggel ismételd meg, első vizeletből nagyon drukkolok neked!!!

Én az első babámmal 92 kg-osan lettem terhes, első alkalommal sikerült. Nem híztam sokat a terhességem alatt. A kisfiam most 5 hónapos.

2010. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem sikerült.A clearblue-nél nem hallottam téves negativot.Sztem pár nap múlva csinálj még egyet
2010. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ideírom röviden a kálváriámat.

6 év után jött össze a baba.

Nagyon kövér voltam, 120 körül. Menszesz össze-vissza.

6 év után, mondtam oké, ennyi volt.Nem lesz, na bumm. Tornázni kezdtem, suliba járni estin. Kivoltam idegileg már. Fogytam 1 hó alatt, tizenpár kilót, a suli jól ment.

Tornáztam naponta sokat. Az, hogy késik a menszesz már fel se tűnt, de egyre jobban fájt a mellem, érzékeny volt nagyon, és folyton görcsölt a hasam.(mint mikor tudod, hogy holnapra megjön) csak ez napokig tartott. Volt itthon egy utolsó teszt, gondoltam megcsinálom,mindegy hogy kibontva dobom ki, vagy csomagoltan.

Mit test isten, pozitív!

Azóta már 6 éves a törp.

2010. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha már a 2.mensi maradt ki,és babás lennél erős pozitívnek kellene lennie a tesztnek.

Nekem gyogyszer abbahagyása után voltak hasonlo tüneteim....sajnos nem baba volt,hanem ciszta....

Mindenképp orvos,UH.

Remélem mihamarabb pocakos leszel!!!!

2010. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!