Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3 hónapig szedtem a fogamzásgátlót,ciszta miatt.7 éve szeretnénk babát.Ez az első hónapom az abbahagyás után és 4. napja késik.Olvastam hogy ez előfordulhat,de amikor 10 évig szedtem,akkor rendesen megjött időben.A tesztek inkább negatívak amit csináltam.Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?Terhesség,kimaradás,minden történet érdekelne.Köszönöm szépen!
2017. aug. 24. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is sokáig szedtem, abba hagyás után az átlagos ciklus szerint meg is jött 2x aztán megfogant a fiam. A szülés után nekem is cisztám lett, nekem is fogamzásgátlóval segítették.

Mondjuk nekem szar gyógyszert írt fel a doki, 3 hónapon át véreztem tőle, de a ciszta a felére csökkent közben. Abbahagytam, azóta átlagosan 24 naponta jön meg.


Én is inkább dokihoz fordulnék, akár csak a megnyugtatás miatt.

2017. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,mindenképp megyek szeptember elején,megnézzük hogy eltűnt-e a ciszta.
2017. aug. 24. 14:33
 13/13 anonim ***** válasza:
En szorítok. Ha nem sikerült, azert en lehet szintet lepnek a helyetekben a meddőségi fele, de nem az en dolgom, csak ez olyan nehez lehet es hatha ugy sikeretek lenne.
2017. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!