Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik több év után teszteltek...

Akik több év után teszteltek végre pozitívat, akár mesterséges megtermékenyítéssel, akár spontán, de mindenképpen hosszú évek után, mit éreztetek?

Figyelt kérdés

Elhittétek egyáltalán?

Mertetek korán tesztelni, vagy már inkább nem?


Mennyi idő után és mit éreztetek, elhittétek egyáltalán?


Várom a pozitív történeteket, hátha egy kis pozitív energialöket ad a következő napokra nekem is :)


32/N, 2 éve várjuk a babát, hátam mögött nagyon-nagyos sok nega teszt, még pozit sose láttam sajna, csak itt.



2017. aug. 16. 11:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

4 év próbálkozás után sikerült a 3. Lombik. Biztos voltam benne, hogy ha sikerül sírni fogok a meghatottsagtol. Erre csak vigyorogtam a vérvétel eredmenyhirdetesen. Mikor ki jöttünk az intézetből ugraltam örömömben. Aznap egész nap vigyorogtam és sirdogaltam. Majd másnapra magamba zuhantam, hogy biztos elcsereltek az eredményt. 4 napig banatoskodtam ezen, mire vettünk egy tesztet. Másnap megcsináltam persze pozitív lett és sikítva ébresztettem a férjem, hogy nézze meg ő is és, hogy ugye tényleg pozitív. 2 nappal később meg két tesztet csináltam, hogy nehogy hibás legyen az előző...


Holnap leszek 30 hetes, épp mocorog a kisfiam, de annyira hihetetlen, hogy ez tényleg velem történik meg.

2017. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 èv próbálkozás után lettem újra terhes, hát addigra már teljesen lemondtunk a második gyerekről. Nagyon boldogok voltunk. 😊
2017. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
#9-es vagyok! Miért lettem lepontozva? Igen, a kérdező pozitív tapasztalatokat kért, igazából segítő szándékkal írtam le, hogyha sikerül élvezze és ne féljen:(.
2017. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Én azért pontoztalak le, mert nem volt hasznos a válaszod. Nem a kérdésre válaszoltál. Fogalmad sincs, mert nem is lehet arról, hogy egy másik ember mit érez.
2017. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen, azért írtam, hogy "tényeket közlök".
2017. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
De azt senki nem kérdezte.
2017. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ebben igazad van. Segíteni akartam, ennyi:).
2017. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező! Sikerült azóta a baba?


Nálunk 3,5 év után spontán fogant. Egy év próbálkozás után mentünk kivizsgálásra, ahol kiderült hogy mindkettőnknél gond van és csak lombikkal lehet babánk. Külföldön éltünk, és még csak várólistára se voltak hajlandóak tenni. Később hazaköltöztünk és elhatároztuk, hogy majd ha berendezkedünk itthon, elintézzük a tb-t, akkor elmegyünk itt egy meddőségibe. Hát még vissza se aktiválták a tb-t, amikor 3 hónappal a hazaköltözés után egyszercsak nem jött meg. Előkotortam egy tesztet (a legolcsóbb 25-ös teszt csík volt itthon, mert nyilván a jobbakat már az évek alatt előttem, és persze mind negatív lett) és amikor hajnalban megmértem a hőmet, és még a nemvárt utáni második napon is magas volt, teszteltem egyet. Teljes döbbenet: ott a halvány második csík!🤷 Egyáltalán nem számítottam rá, mert már lemondtunk róla hogy nekünk természetesen úton gyermekünk lehet. Meg olyan sok sikertelen hónap volt mögöttünk, hogy nem gondoltam, hogy ez változni fog. Ráadásul már 33 éves voltam.

Nem is mertem szólni a férjemnek, én se hittem el. Amint reggel lett, nyitásra elmentem a boltba egy digitális tesztért. Második pisiből megcsináltam, azt írta ki hogy + és 2-3 hét.

Letettem a tesztet az asztalra, hogy a férjem találja meg. Volt nagy öröm! Azóta már megszületett a babánk. 🥰🤱💝

2022. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!